Wpis z mikrobloga

@Szuwar_Jr: Robi wrażenie. Ale Grzesiu nadal nie dał się namówić na AMA - myślę że jego sztab nie docenia siły Wykopu. Jak macie pół minuty to zachęcam do napisania o tym, im więcej nas tym większe szanse na powodzenie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Szuwar_Jr: To WSPANIALE! TY JESTEŚ WSPANIAŁY!!! ()❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ()❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ()❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ()❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ #miloscdlawykopu
  • Odpowiedz
@Szuwar_Jr: pisałem kilka razy w różnych miejscach (głównie publicznie) i dowiedziałem się tyle samo. ale nie napisałem za wiele - dało się lepiej z pewnością! ❤️❤️❤️
  • Odpowiedz
@Szuwar_Jr: PiS jako tzw "opozycja" ma codziennie do dyspozycji kilkanascie godzin czasu antenowego na róznych kanałach. Gdyby Grzegorz Braun miał zaledwie 5 minut dziennie czasu antenowego, to już dawno Plaforma Obywatelska byłaby tylko odległym wspomnieniem, a jej politycy oglądali by świat z za krat.
  • Odpowiedz
@dan-oates: dokładnie. Braun kiedyś świetnie podsumował PiS. Powiedział (mniej więcej), że jedyne co PiS osiągnął, to udowodnił, że taka polityka jak ich nie ma sensu i trzeba stosować inną taktykę. Już z 10 lat rządzą lub uzurpują sobie tytuł jedynej słusznej opozycji i nic zasadniczo z tego nie wynika.
Jak spojrzeć na to w ten sposób, to można postawić tezę, że PiS to nawet większe zło niż PO, bo to
  • Odpowiedz
@Szuwar_Jr: W pierwszej turze głos oddajemy na naszego najlepszego kandydata czyli na Grzegorza właśnie, w drugiej zaś idziemy aby wybrać najlepszą z pozostałych opcji - głosujemy zatem na Brauna!
  • Odpowiedz
@Krakatoa: niby to oczywiste, ale Cię zaskoczę. Mimo, że uważam, że GB to najlepszy kandydat na prezydenta, możliwe jest, że w pierwszej turze zagłosuję na Korwina. Wszystko zależy od tego jak potoczą się ostatnie dni kampanii. Jeśli JKM zyska większe poparcie i pojawi się realna szansa na Jego udział w drugiej turze, to zagłosuję na niego. Niemniej, będzie ciężko, ponieważ JKM ma przytłaczające pokłady negatywnego elektoratu ("nigdy w życiu nie
  • Odpowiedz
@Szuwar_Jr: Nad Korwinem poważnie zastanawiałem się przed kampanią. Zresztą głosowałem na Kanapę w wyborach do europarlamentu. Niestety Korwin zaczął gadać (w sumie zawsze gadał :P ) straszne bzdury, których Wipler nie jest w stanie ogarnąć - mam na myśli te "wystrzały", które skutecznie odejmują mu rosnące poparcie. Gdyby nie te nieustające odpały Korwin byłby znacznie silniejszy i nie miałby łatki oszołoma i fanatyka, jaka jest mu przypinana

Od Brauna z
  • Odpowiedz