Wpis z mikrobloga

#ps4
Jak to jest z gwarancją na ps4? Siadł mi napęd i gumka na gałkach popękana. Konsolę kupiłem w dniu premiery tj. jakoś listopad 2014.

1. Jest rok czy 2 lata gwarancji
2. Lepiej do serwisu czy do sklepu oddawać
3. Jak i co powinienem zapakować?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eternaljassie: wydaje mi się, że musisz im oddać samą konsolę. Któryś mirek tak oddawał i mu wymienili, ale nie wiem kto to był. Najlepiej sprawdź jakie warunki trzeba spełnić do niezgodności towaru z umową.
  • Odpowiedz
  • 0
@eternaljassie: akurat mam podobna sytuacje z padami. Cytat od polskiego supportu:

Niestety Pańskie kontrolery nie podlegają już Gwarancji Producenta Sony, która jest na okres 12 miesięcy.
Kolejny rok przysługuje Panu w ramach rekojmi tzn. ze strony sprzedawcy, także bardzo proszę zwrócić się do nich w celu zaaranżowania serwisu.
  • Odpowiedz
  • 0
@eternaljassie: dzisiaj takową złożyłem, oddałem same pady. Najpierw "miła" Pani patrzyła na mnie jak na złodzieja później zarządała paragonu a jak jej dałem zdjęcie to myślałem, że wyjdzie z siebie ( bo jak ja smiem dać jej zdjęcie). Potrzebują również nr seryjnego konsoli więc bądź przygotowany. Aaaa i oczywiście 14 dni na odpowiedź...
  • Odpowiedz