Wpis z mikrobloga

#magicthegathering #mtg #magic #sprzedamopla #allewykop

Mireczki takie szybkie pytanie. Mam w domu trochę kart magica i chciałbym je sprzedać. Są to karty z Magic 2015 Deckbuilder Toolkit no i z 8 boosterów otwartych dodatkowo. Wszystkie karty w stanie Mint/Slightly Played. Sprawdzając same Rare i Foil MTGPrice daje mi to.

Aspect of Hydra Foil - $0.96
Courser of Kruphix - $8.19
Deicide Foil - $2.52
Whip of Erebos - $2.31
Eidolon of Countless Battles - $1.22
Terra Stomper - $1.12
Kragma Butcher - $0.24
Gruul Guildgate - $0.71
Dictate of the Twin Gods - $0.38
Shivan Dragon - $0.48
Scuttling Doom Engine - $0.78
Aegis Angel - $0.65
Renounce the Guilds - $0.33
Mahamoti Djinn - $0.31
Nightmare - $0.36
Indulgent Tormentor - $0.61
Indulgent Tormentor - $0.61
Mercurial Pretender - $0.32
Avacyn, Guardian Angel - $0.38
Return to the Ranks - $0.42

Tak więc same rare to 80 złota. Jaka kwota według was była by odpowiednia? Tylko szczerze bo chcę kupić Wiedźmina 3 :D
  • 6
Wejdź na mtg news i sprawdź ceny. Szczerze, wydaje mi się, że od ręki tylko Courser of Kruphix sprzedasz, bo reszta to raczej crap ;) mooooże ktoś się skusi na Whip of Erebos. Na allegro Courser of Kruphix chodzi za 35 ziko, i za tyle bym na twoim miejscu go puścił, jeżeli chcesz się go szybko pozbyć.
@klik34: ale wszystko na raz na allegro? To nikt nie kupi, bo 3/4 tych kart nigdzie nie gra. Każdy, kto ma to kupić woli wydać kasę na jedną dobrą kartę niż 20 niepotrzebnych.

Wystaw coursera i whip, daj im cenę z okolic ich dolnych cen na allegro i zobacz, ile czasu zajmie Ci ich sprzedanie.

A jak koniecznie, koniecznie chcesz wszystkie sprzedać, to spisz sobie z allegro ich ceny, odejmij 20%
@klik34:

Aspect of Hydra Foil - $0.96 ta karta gra w jednym decku, FOIL troszkę ratuje sytuacje, ale nadal mało kto by to kupił. może z 5zł ?
Courser of Kruphix - $8.19 - 35zł na allegro, może 40zł jak poczekasz.
Deicide Foil - $2.52 zbyt sytuacyjne, 2 many jak za 1 jest Erase.
Whip of Erebos - $2.31 - 10 zł na allegro, możesz za tyle wystawić
Eidolon of Countless
@wkrk: Dzięki za pomoc. Z tej listy mam jedynie Bile Blight. Kart jest sporo + twarde protektory Ultra Pro i można z tego niezłe talie na sam początek ukręcić więc wystawie za 80 na allegro z wliczoną przesyłką i powinno poleciec ;)