Wpis z mikrobloga

Witam.

Wczoraj odebrałem ze sklepu Carffure tablet WOO z akcji organizowanej przez Gazetę Wyborczą. Mam z nim problem i zanim go zgłoszę do serwisu chcę się upewnić, czy to kwalifikuje się na serwis czy może wystarczy wgrać najnowsze sterowniki w celu rozwiązania. Niżej szczegóły na ten temat.

Opis problemu:

Tablet po uruchomieniu przez kilka minut pracuje normalnie, gdyż w którymś momencie zaczyna mi wariować grafika (rozpływa się, można to porównać do farby do której dolano zbyt dużo wody). Ten objaw najczęściej pokazuje się gdy wykonuję którąś z tych czynności:

- instalacja programu (w momencie gdy przesuwa się pasek instalatora)
- w momencie gdy na ekranie są tzw. akcje dynamiczne i szybko zmieniający się obraz
- przegrzanie się sprzętu (tego nie jestem pewny na 100%, ponieważ nie zawsze to występuje gdy tablet zrobi się ciepły)
- pobieranie plików z internetu (w trakcie gdy wskaźnik pobierania rusza się)

Co może być przyczyną rozmywania grafiki? A może to wina jest od strony ekranu?

#pytanie #wykop #windows #windows81 #windows8 #windowsrt #woo #tablet
  • 3
  • Odpowiedz
@flagam: jak mawia jeden profesorek u mnie na #studbaza : "tego typu sprzęty nie mają wad - mają tylko cechy charakterystyczne".
po prostu sprzęt ma taki ficzer, że się #!$%@?. ja bym oddał na gwarancje lub wziął zwrot dolanów.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@anonimowy_anonim: Chyba udało mi się ustalić przyczynę tego dziwnego zachowania z tą grafiką. Jestem pewien na 99,8%, że ten objaw występuje podczas ładowania i również wtedy gdy tablet się zagrzeje (spoci).
  • Odpowiedz