Wpis z mikrobloga

@wooles: Też mam tyle lat, ale ich ofert nigdy nie rozumiałem, a do tego salon plusa w moim mieście obsługuje baba, która nic nie potrafi wytłumaczyć i ma notorycznie pms.

Za 2 doładowania kończy mi się oferta. Mam na kartę. Chcę dalej w Plusie bo na koncie mam ponad 500zł.
Taka oferta się pojawiła:
http://www.plus.pl/na-karte

Plus na kartę bez limitu. Jeśli dobrze rozumiem to nie muszę mieć umowy z Plusem, wystarczy
@Gorthin: robisz doładowania do końca umowy, rezygnujesz z mixa sms-em PNK na nr 2699, jesteś na karcie, masz zachowane środki i możesz korzystać z pakietów w taryfie Plush/Plus na karte.
Pytaj jak coś ;-)
@miiihau: Ale jak rozumiem z ostatnim doładowaniem umowa jest rozwiązana (bo różnie robią, nie raz się spotkałem, że znajomym automatycznie umowa szła dalej) i wystarczy wysłać tego smsa czy jednak do salonu?

A jak z nowym numerem? A jeszcze mam pytanie jak zrobić z telefonem dziewczyny. Ona ma w T-Mobile. Chciałaby zachować swój nr, ale przejść na tą samą taryfę ale również bez umowy? Da się w ogóle tak?
@Gorthin: po zrobieniu ostatniego doładowania mija obowiązek cyklicznego doładowywania pod groźbą karty umownej, pozostaje taryfa i usługi mixa. Wysyłasz tego sms-a, czekasz 7 dni i umowa jest rozwiązana z taryfą na kartę, potem kodami manipulujesz już taryfami i usługami.

Jeżeli chodzi o nr z innej sieci musisz mieć go po prostu zarejestrowanego u obecnego operatora, potem możesz zrobić z nim co tylko zechcesz u docelowego operatora już.