Wpis z mikrobloga

@bslawek: Rozumiem, tak podejrzewałem. Wiesz może z jakich opłat podatkowy jest zwolniony sprzedawca, gdy jego klient płaci za pomocą Bitcoina?
@McGravier: Wola to jedno, a zysk to druga sprawa. Ryzyko chargeback jest bardzo małe, to samo z prowizjami bankowymi, bo nie wiem o jakich tu mówisz.
Twój argument jest inwalidą.
  • Odpowiedz
@OnionMan: Kiedy płacisz katą płatniczą albo paypalem większość opłat zostaje zdarta ze sprzedającego. Ty sobie z tego nie zdajesz sprawy, ale to była do niedawna przyczyna akcji typu "zakupy kartą od 20zł"
W Polsce ryzyko chargeback jest małe, ale w USA to straszliwa plaga pochłaniająca istotną część zysku. Wyłudzenia z użyciem kart płatniczych są tam bardzo częste
  • Odpowiedz
bo zarabiaja na tym hajs nie placac podatku


@bslawek: jakos nie rozumiem, masz sprzet na magazynie sprzedajesz masz dochod jeszcze sprawy z vatem

co amazon bedzie mial 2mln pralek sprzeda za bitcoiny i nie bedzie w ksiegach, no nie idzie mi w to uwierzyc
  • Odpowiedz
coś nie do końca, właśnie sprawdzam kindle paperwhite - obniżyło cenę z 119$ na 113,05$, do 20% mocno brakuje


@karpaciarz: a to ciekawe, ja nie sprawdziłem tego osobiście ale tak reklamują się, więc może tu chodzi o to, że jest do 25% nie na wszystkie przedmioty czy coś, nie wiem.
  • Odpowiedz