Wpis z mikrobloga

@NieGodny: po obejrzeniu pierwszej Fantastycznej 4 i zobaczeniu obsady do tej wersji spodziewałam się, że ten film będzie równie zły, ale trailer całkiem obiecujący. Liczę na Dr Dooma, że da czadu :D
  • Odpowiedz
@chicaica: zwiastun, w przeciwieństwie do poprzedniego, który mnie również nie zachwycił, ale niektórych mógł przynajmniej skusić "nolanowskim" klimatem, nie ma właściwie nic do zaoferowania. Według mnie bardzo przeciętny, nie wywołuje emocji. A Doctor Doom, który de facto nie będzie "Doctorem Doomem", lecz Victorem Domashevem o internetowej ksywce "Doom" (lols), wygląda na bardziej spierniczonego niż poprzednio. Zaczęli od zmieniania mu nazwiska, potem okazało się, że będzie jakimś blogerem, a teraz ten zniewieściały
  • Odpowiedz
@chicaica: no ja nie miałem oczekiwań, więc nie czuję się rozczarowany tym, co widzę, po prostu patrzę na tym film z obojętnością. Moim zdaniem wygląda na razie jak typowy, przeciętny, niewyróżniający się film sci-fi. Szkoda tylko psucia po raz kolejny postaci Dooma.
  • Odpowiedz
@MajkiFajki: here we go again. A co takiego nowego powiedziałem, czego nie mogłem wywnioskować po dwóch zwiastunach i wypowiedziach twórców? I zauważasz różnicę między "moim zdaniem wygląda na razie jak..." a "ten film to jest..."? Opinia, wyciągana na bazie marketingu, nie jest równoznaczna ze znajomością stanu faktycznego.
  • Odpowiedz