Wpis z mikrobloga

Pokerowe Mirki, mam mały dylemat, może pomożecie mi podjąć jakąś decyzję.

Chodzi o to, że z racji tego, iż ostało mi jakiś czas temu niewiele $ na 888 (lekko ponad 10$) , postanowiłem pykać sobie dla relaksu Step1 za 10c, Poszło mi na to już ponad 5$, ale chyba się opłaciło. Jeden wygrany taki turniej zamienił się na bilet 1$, potem na 5$, a wczoraj machnąłem z tego bilet step5 za 30$ , przy czym w turnieju, gdzie do wygrania były 3 takie bilety, zakończyłem jako 1-wszy, mając 35k w żetonach i przewagę 25k żetonów nad drugim przeciwnikiem. No ale jak idzie karta, i w 3 kolejnych rozdaniach ma się : KK, KK , AQ , i przeciwnikowi nic nie dochodzi , to nie mogło być inaczej. Wariancja w końcu po mojej stronie :]

No ale do rzeczy. Mam teraz dylemat, na co przeznaczyć ten bilet 30$ ? Pchać się dalej w step6, aby wygrać bilet do Crocodile lub Whale? Przypuszczam, że biorąc pod uwagę moje doświadczenie i brak HUD w oprogramowaniu, zostanę tam przez bardziej doświadczonych graczy zjedzony, albo na poziomie satki, lub samego turnieju. A może po prostu olać te stepy i zagrać jakiś turniej lub Sit&Go za tą kwotę? Jeżeli miałbym wybrać tą druga opcję, to jaki dokładnie turniej polecacie? Inna opcja to iść na całość i spróbować szczęścia w step7, gdzie do wygrania jest wejściowka na WSOP w Las Vegas :)

Co byście zrobili na moim miejscu?

#poker #888poker #pokerbreak
  • 6
@lunada: Ok, tylko to jest jeden bilet 30$ niewymienialny na gotówkę ( chyba), tak więc muszę go w jakiś inny sposób wykorzystać :)

Jak miałem o wiele większy bankroll, to grałem głównie turki 1$
@lunada: Tzn chodzi ci o to, czy mogę wymienić jednego konia wartego 30$ na 30 kaczek po 1 $? ;)

Nie wiem tego jeszcze, aż tak w regulamin zarządzania biletami się nie wgłębiałem :]