Wpis z mikrobloga

Niedziela - dla mnie to jak wasz poniedziałek
05:00 pobudka
05:25 śniadanie przygotowane przez gosposię
06:00 pierwsza msza
i to już w zależności czy to jest mój tydzień czy wikarego.
Ostatnia msza w okresie letnim godzina 18:00 w okresie jesień-zima 17:00,
W tygodniu jedna msza i ewentualne pogrzeby.
Po św. Bożego Narodzenia logistyczne wyzwanie bo wiadomo... kolęda. Może kiedyś zrobię jakieś AMA
Amen

#mojdzienwpracy
  • 37
  • Odpowiedz
@lazer: jeśli używasz przekleństwa przysłowiowo uderzając się młotkiem w palec przy wbijaniu gwoździ - nie nie jest to grzech. Jeśli używasz przekleństwa wobec kogoś, by obrazić, to tak, bo wtedy krzywdzisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@siemando: czyli ksiądz i dobry katolik moga chodzić po ulicy i używać "#!$%@?" w rozmowie ze sobą i nie jest złamanie zasad? sytuacja hipotetyczna
bo i wysmaruj odpowiedź na mojego wcześniejszego posta w wolnej chwili
  • Odpowiedz
@lazer: to chodzenie po ulicy i używanie jak to napisałeś "#!$%@?" to raczej kwestia wychowania, wartości wyniesionych z domu a nie bycia poprawnym lub niepoprawnym katolikiem. Ja osobiście nie przeklinam. Mam łagodne usposobienie.
Oczywiście odpowiem i się zweryfikuje. Teraz muszę się przygotować do pogrzebu. Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@siemando: a nie jest przypadkiem tak, że kuria może tylko w danej diecezji w której jest seminarium, które to się kończy móc być posłanym tylko w niej? i ze niezupełnie w kazde miejsce w Polsce? tj podobnie województwa w Polsce jak diecezje?
  • Odpowiedz
@mactrix: najśmieszniejsze jest to że nie miałem zamiaru trollować, to miały być heheszki a jak mirki łyknęły to już ich nie wyprowadzałem z błędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz