Wpis z mikrobloga

Gra zainstalowana i śmiga, przeszłam pierwszą misję, a także stworzyłam postać do gry online. Niestety na razie nie mam czasu grać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wersję boxową zamówiłam wczoraj z Media Expert, dziś o 15 odebrałam ją z paczkomatu. Wczoraj zawczasu ściągnęłam z MEGA ten 5GB patch. Instalacja z płytek poszła bezproblemowo, potem podmiana plików patcha, a kolejne 350 MB ściągnęło się w 10 minut. Gra odpaliła mi się bez problemów, zawiech, resetów czy czegokolwiek.

Na moim kompie:
i5-3570K
GTX 560Ti
8GB RAM
gra działa dość płynnie na wysokich ustawieniach w 1080p. Zasoby graficzne ustawione są na ok. 2GB/1GB, ale nie widzę, żeby to stwarzało problemy. Nie osiągnęłam 60fpsów, ale nie bawiłam się jeszcze dokładniej ustawieniami (ta zasobożerna trawa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)). W każdym razie gra wygląda ślicznie. Zachwycałam się takimi drobiazgami jak kałuża czy wystająca płyta chodnikowa, albo czarnymi wyziewami z rury wydechowej jakiegoś starego auta :)

Już niedługo będę mieć więcej czasu żeby siać zniszczenie w Los Santos więc mam nadzieję, że się tam spotkamy ( ͡ ͜ʖ ͡)

#mirkocrew #gtav
abstrakcyjny_nick - Gra zainstalowana i śmiga, przeszłam pierwszą misję, a także stwo...

źródło: comment_k7q2FlV84xoQOc57urG8aq8gFyrYjF8I.jpg

Pobierz
  • 14
@paramite: ja miałam kupić pod koniec kwietnia, bo teraz nie bardzo mam czas grać*, ale wczoraj rano z ciekawości sprawdzalam w necie ceny pudełek (może skoki cenowe po premierze? Czasem tak bywa) i spanikowana zauważyłam, ze juz w wielu miejscach nie ma. Zamówiłam wiec od razu z MediaExpert, a parę godzin później i oni w sprzedaży wysyłkowej już nie mieli. Natomiast widziałam, że w wielu sklepach stacjonarnych jeszcze mieli, jeśli masz
@paramite: hmm, w sumie nie wiem jak to wygląda, gdy gra "globalnie" się wyprzeda i ile czeka się na nową dostawę, ale myślę że do czerwca to spokojnie :) zresztą na pewno na allegro będą ludzie sprzedawać, wczoraj ktoś linki wrzucał z aukcją pudełka z zawartością, ale bez kodu - za jakieś 10zl.

W każdym razie powodzenia na maturze :)