Wpis z mikrobloga

Zgodnie z naszą wczorajszą propozycją, która spotkała się z Waszym ogromnym zainteresowaniem, wysłaliśmy do wszystkich kandydatów na urząd Prezydenta RP, maile o treści:

"Szanowni Państwo,

Reprezentuję serwis Wykop.pl - najpopularniejszy polski serwis typu social news, odwiedzany miesięcznie przez ok. 6mln internautów. Nasz serwis skupia jedną z najbardziej opiniotwórczych społeczności w polskim internecie, co sprawia, że wielokrotnie byliśmy źródłem informacji dla innych mediów.

Mając na uwadze powyższe, chcielibyśmy zaproponować Państwa Kandydatowi udział w tzw. AMA, czyli swego rodzaju debacie, w której pytania zadawane są bezpośrednio przez internautów. Forma takiej dyskusji jest popularna na amerykańskim odpowiedniku Wykopu - serwisie Reddit.com, gdzie w podobnych wydarzeniach brali udział m.in. Barack Obama: http://www.reddit.com/comments/z1c9z/i_am_barack_obama_president_of_the_united_states/, Bill Gates http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/18bhme/im_bill_gates_cochair_of_the_bill_melinda_gates , Arnold Schwarzenegger http://www.reddit.com/r/IAmA/comments/1vshw2/iamarnold_ama_2 i wielu innych.

Podobną propozycję złożyliśmy wszystkim Kandydatom na Prezydenta RP. Otrzymaliśmy już pierwsze potwierdzenia udziału. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się także i z Waszym zainteresowaniem.

Z poważaniem"

Odpowiedzi napływają błyskawicznie, otrzymaliśmy już pięć wstępnych potwierdzeń udziału w AMA. Poniżej publikujemy adresy mailowe, na które wysyłaliśmy zaproszenia. O kolejnych odpowiedziach będziemy Was informować!

#ama #wykop #wybory #wykopowedebaty
wykop - Zgodnie z naszą wczorajszą propozycją, która spotkała się z Waszym ogromnym z...

źródło: comment_fPhjiXBVjnzpCDsH7HmOzjr6S4v9Hkyr.jpg

Pobierz
  • 291