Wpis z mikrobloga

Zwykle mam gdzieś te wojenki pomiędzy #pcmasterrace i #consolepeasants, ale dzisiaj coś we mnie pękło. Przepraszam, ale muszę w końcu to napisać- no #!$%@? mać, dosyć tego. Nadeszła nowa generacja konsol i po raz kolejny ludziom #!$%@?ło, tak po prostu. Wojna między #ps4 i #xboxone trwa w najlepsze, porównywanie rozdzielczości, ilości klatek, jakości tekstur i ceni to norma na portalach branżowych oraz forach internetowych. Gdy tylko pojawi się jakaś przesłanka, że któraś z tych konsol minimalnie wygrywa z drugą następuje ogólnoświatowy spust na twarz drugiej strony. Jednak gdy do gry dołączają się PCtowcy, to od razu zaczyna się ból dupy w stylu, co z tego że pc wyświetla więcej klatek, ma lepsze tekstury czy zastosowane technologie? Przecież wiadomo że my dumni konsolowcy sramy na grafike! Poza tym i tak żaden z was biedne mirki nie zagra sobie na fullu w gre xyz!
Mam dość hipokryzji i bólu dupy. Czy komputer, czy konsola to nie powinno mieć znaczenia, jeżeli chcemy tylko pograć. Analogicznie jest z wyborem samochodu, bo po co mam kupować ferrari, skoro i tak samo mogę podróżować ładą? Niby to samo, ale jednak jedno daje większą radość, co nie?
  • 31
@Tank1991: no dobra, źle to ująłem. Nie chodzi konkretnie o ciebie, lecz ogólnie o całą tą gównoburze. Hipokryzja posiadaczy konsol po prostu strasznie razi w oczy, a sami PCtowcy często niepotrzebnie próbują zaznaczyć swoją pozycje, broniąc się jak każdy normalny janusz. A stereotyp gracza pctowego, któremu mam kupiła komputer jest po prostu słaby i totalnie nie oddaje reali.
Hipokryzja posiadaczy konsol po prostu strasznie razi w oczy

jakieś konkrety?

a sami PCtowcy często niepotrzebnie próbują zaznaczyć swoją pozycje

skoro ją mają to mogą, bo czemu nie

A stereotyp gracza pctowego, któremu mam kupiła komputer jest po prostu słaby i totalnie nie oddaje reali.

oddaje realia przy gównoburzach sadze
@Tank1991: Hipokryzje zaznaczyłem w poście pierwszym. Natomiast co do uczestników gównoburz, to być może masz racje, być może nie, szkoda naszych klawiatur by się o to spierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@buzdy: a o to, nie załapałem bo obecnie w polsce xone raczej nit nie kupuje, ale przy ps3/x360 faktycznie tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cóż, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, konsolowcom zwyczajnie brakuje pokory a pctowcom z gównoburz dziewczyn