Wpis z mikrobloga

@gugas: na 80% w Kuchniach Świata. Kupowałem tam colę waniliową, różne egzotyczne rodzaje Mountain Dew do spróbowania itd. Ale muszę przyznać że nie wiem co amerykanie w tym MD widzą. Słodkie to jak cholera i wręcz mdlące. A ten niebieski i biały to już w ogóle
  • Odpowiedz
@simsoniak: tylko widziałem tą zwykłą niestety. Ale może w innym będą mieć różne warianty. Z doświadczenia wiem że to co jest w jednym Kocyku to będzie też i w reszcie. Dzis uderzam na miodową, idziemy na obiad do siri am am ;) też polecam, zarąbiste potrawy syryjskie mają. Wielbiciel kebaba też coś znajdzie dla siebie - kebab inny niż reszta w chlebku syryjskim. Aromatyczny i inaczej przyprawiony.
  • Odpowiedz
@gugas: niestety, na miodowej nie mieli. Ale na długiej były oranżady słowackie, czeskie, niemieckie z tym że nie wpatrywałem się w etykiety. Spróbuj się przejść po sklepach kocyka, może znajdziesz. Jeszcze dziś wyhaczyłem colę vanilla mimo że np. na długiej jej nie było ;)
  • Odpowiedz
@Aberworthy: colę waniliową można dostać często, właśnie z tą oranginą jest problem. Kiedyś widziałam w Almie, może jest w Piotrze i Pawle, ale najbliższy w Chrzanowie:) Dzieki!
  • Odpowiedz