Wpis z mikrobloga

"TRAGEDIA JUTUBERA"

PROLOG:

CHÓR ROZUMU I GODNOŚCI CZŁOWIEKA:
Kto robił swoich fanów w #!$%@? i sympatyzuje z reżymem, niech na wieki pozbawiony subów i lajków będzie, niech umrze i zgnije w zapomnieniu.

--------SCENA 1---------

ŁUKASZ [JAKÓBIAK] (jak zwykle pewny siebie):
Zaprosiłem do programu "wielu" kandydatów, ale tylko Bronek był chętny odwiedzić moją budę! #!$%@?, śledźcie mój kanał i wyczekujcie chwalebnej chwili, albowiem wasz prezydent chce jeszcze bardziej wryć się w wasze #!$%@? mózgi!

#!$%@? [UMYSŁOWA]:
OMG, Broneg!!! [ORGAZM]

--------SCENA 2 ----------

ŁUKASZ (usatysfakcjonowany wykonaniem zadania):
No to po wywiadzie! Łykajcie "świeży" materiał pelikany i dawajcie łapki w górę! Pokażmy cebulandii jakim Broneg jest zajebistym prezydentem!!! Pamiętajcie, że wysyłałem zaproszenia do "wielu" kandydatów, ale tylko Broneg zaakceptował mój czalendż!

#!$%@? (wciąż w konwulsjach, wijąca się w białej, pachnącej śledziem kałuży):
Hell yaeh, Broneg rzondzi a prawackie cebulaki dupa cicho! xDDDD

---------SCENA 3----------

CHÓR ROZUMU I GODNOŚCI CZŁOWIEKA (przekazując #potwierdzoneinfo):
Ani Kukiz, ani #korwin, ani Braun, ani Kowalski, ani Wilk, ani Tanajno zaproszenia nie otrzymali.

ŁUKASZ (zmieszany, ale usiłuje wybrnąć z sytuacji):
No oni nie dostali zapro, bo do nich nie wysyłałem! Powiadomiłem "wielu" kandydatów, ale ich nie! Ogórek i Duda dostali mejle, oto screeny (pokazuje zdumionemu gremium obrobione w paincie screeny z magiczna datą 3 kwietnia)

#!$%@? (z początkowym niedowierzaniem, jednak bierze stronę Łukasza):
#!$%@? z tymi oszczerstwami! Łukasz ma prawo zaprosić kogo chce! A Broneg jest i tak najlepszy pisowska, katolicka szujo!

CHÓR ROZUMU i GODNOŚCI CZŁOWIEKA:
Screeny te zostały stworzone w programie graficznym, data nie pokrywa się z datą wywiadu (25 marca - reżyser)

#!$%@? (zażenowana):
Żenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-------SCENA 4---------

ŁUKASZ (#!$%@?, oszołomiony, z niedowierzaniem patrzy na uciekające lajki i suby):

Ahmedy, przybywajcie!!!

AHMEDY
Lajkujemy.

ŁUKASZ (z coraz większą pewnością siebie, wrzuca bieda-grafikę z Anżeliną Żoli, próbuje obrócić wszystko w żart):
Buahahahhahahahah ich też nie zaprosiłem!!!!!! LOL xDDDDDD

AHMEDY:
Lajkujemy

#!$%@? (powątpiewa, jednak nadal nie bierze strony CHÓRU):
I co teras???

AHMEDY (nadal lajkują fanpejdż ŁUKASZA, nieumiejętnie zakrywając powstałą lukę w ilości polubień)
Lajkujemy

ŁUKASZ (traci czas na banowanie CHÓRu)

EPILOG

CHÓR ROZUMU I GODNOŚCI CZŁOWIEKA (wkleja linki, masowo spamuje fanpejdż ŁUKASZA, demitologizuje sylwetkę jutubera, ogólnie: sieje wszędzie RiGCz):
Tak kończą frajerzy.

Reżyserował: [[dwk]](https://www.facebook.com/WolniOdSkazyLewactwa/posts/823343721079485?fref=nf)

#afera #heheszki #4konserwy #jakobiak
  • 9
  • Odpowiedz