Wpis z mikrobloga

Beka z #pcmasterrace instalującej GTAV z pindziesięciu DVD, kiedy na #ps3 było na jednym blurayu już dwa lata temu.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@66av22c: haha, no zabawne.:) Dobra, idę sobie pograć w... może Red Dead Redemption. Albo The Last of Us? Zobaczymy. Bawcie się tam dobrze przy GTA5. Na pewno jest tak samo zabawna, jak w 2013. Może wreszcie doczekacie się portu Crasha Bandicoota. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nocnica: Spoko mati, widzę że niedawno mama ci kupiła konsole i sprawia ci ona wielką radość :3
RDR skończyłem prawie 5 lat temu, a crasha mam na psp które odpalam co miesiąc tylko i wyłącznie aby podładować baterie.

Ale cieszę się twoim szczęściem :3
  • Odpowiedz
mogę na psstore przecież


@nocnica: Sony i ich gówniane serwery? Nie, dziękuje. Mam dość ściągania gier z ich gównianych serwerów. W pececie nie mam napędu dvd, bo tutaj dystrybucja cyfrowa jest na tyle rozwinięta, że nie kupuje już gier na płytach za to na PS3 jest tragicznie i nigdy więcej od sony nie kupię cyfrowej wersji i muszę się bawić z #!$%@? płytami
  • Odpowiedz
@nocnica: spoko. Steam ftw. A w innym wątku spuszczali się nad wersją pudełkową, a w drugim nad tym, że gry steamowe nie należą stricte do nich ;))
  • Odpowiedz
@swinkapl: wow, super, kupię sobie krążek na własność. I porzucam psu, bo napędu nie mam. xD A jak gruby kiedyś stwierdzi, że chciałby mi zabrać gry to zawsze mogę sobie wypożyczyć w ramach protestu kopię zapasową z zatoki.
  • Odpowiedz
@swinkapl: jak kupię grę na Steam, gruby mi ją ukradnie, a wtedy ja pobiorę ją z zatoki to będzie to kradzież z mojej strony?
Poza tym popatrz w tagi konsolowe - ile tam cebuli widać. Jakieś nielegalne konta za grosze kupowane za kradzione karty kredytowe itd. W czym to niby lepsze od piracenia?
  • Odpowiedz