Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu obiecałam pochwalić się młodymi kamykami, które do mnie przyjechały. Miałam czas na mini sesję, więc oto ona ;)

Samiec 1
Samiec 2
Dwa samce + zez;D
Samica 1
Samica 2

Żeby było zabawniej - Lanzelot już coraz lepiej je, dziś wcinał świerszcze prosto z ręki, jednego nawet nagrałam. UWAGA jeden z niewielu filmików, na którym mówię cokolwiek ;D Jak mój głos śmiesznie brzmi...;D

oto filmik

Poza tym, dzisiaj przyjechało do mnie CUDO! Lodówka przemysłowa, witryna, jakkolwiek to nazwać. Ja to nazywam NOWYM INKUBATOREM :D Dałam stówkę za niedziałający grat, wyszorowałam (bo zasyfione motzno), powierciłam otwory, zrobiłam kabel i termoregulator i jutro jeszcze zrobię LEDy i mam! Fajnie trzyma temperaturę, troszkę problem z wyziębianiem, bo duuże drzwi), ale i tak jest nieźle. Teraz zmieści mi się wszystko, co tylko będę chciała, a nagrywanie gadów, jak się klują, będzie dziecinnie proste! :) Co do samej lodówki i grzania, to był problem - dłuuugo się rozgrzewała. Co zrobiłam? Uchyliłam drzwi i przez kilka minut podmuchałam opalarką, aż uzyskałam 35 stopni w środku. Później wszystko spadło do 30 stopni i teraz pięknie utrzymuje się ta temperatura :3

brudas
a tu juz z jajami w środku

Do tego kompałam dzisiaj jeżową. Nienawidzi tego bardzo mocno, ale jakoś przeżyła. Do tego podsuszyłam ją suszarką (co mam również na filmiku, w końcu dawała się głaskać po brzuszku ;D) i od razu inny jeż! :D To co miała na skórze, to najprawdopodobniej było jakieś dziwne przesuszenie, brud, bo po pierwszej kąpieli wszystko ładnie zeszło, teraz jest pięknym, częściowo łysym na grzbiecie jeżem ;D Za tydzień wet.

oto ona:3
i raz jeszcze

No i na koniec bonus - tak śpią małe agamy ;D Ja nie wiem w sumie, dlaczego to robią, ale zawsze, jak patrzę na cudaki, to śpią w najgłupszych pozycjach ;D

oto jedna z nich

Khaleesi - Dwa dni temu obiecałam pochwalić się młodymi kamykami, które do mnie przyj...
  • 18