Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wszystkich wapujących - chcę kupić nową baterię do ep, taką standardową, że tak powiem (nie mody). Cenowo -jak najtaniej, bo osobie wapującej nie robi to różnicy, ale jednak z jakąś minimalną jakością...

I zastanawiam się, czy ktoś mógłby mi doradzić coś lepszego w cenie <50zł aniżeli 4x http://allegro.pl/e-papieros-ego-ce5-wyprzedaz-1100-mah-rozbieralny-i5211761982.html ? (obecnie korzysta z takich baterii z zestawu kupionych wczśniej, lecz narzeka że przycisk przestał po pewnym czasie kontaktować i trzeba mocno naciskać) Czy można kupić jakieś 2 baterie w tej cenie, lub nawet jedną, która wytrzyma tak długo, jak 4 tamte z zestawów ?

A, i wapowanie odbywa się ze standardowego cleanomizera, takiego z wymienną sznurową grzałką, jeżeli to cokolwiek zmienia...

Tak więc, słucham Waszych opinii, czy coś można fajnego tanio dorwać, czy może w ogóle jestem bezbożnikiem, i powinienem wydać na baterię >100zł ?
#epapierosy #epapieros
  • 14
  • Odpowiedz
@MatexN: wchodzą, ale jak patrzyłem po tych najtańszych, to wychodziły ~16zł, a nie wiem czego szukać, co będzie "sensowne"... Jesteś w stanie coś doradzić ?
  • Odpowiedz
@apaczacz: widzę że na allegro jest parę aspire cf, cenowo rzeczywiście <90zł... Mógłbyś po krótce napisać, czemu była by lepsza od dajmy na to 7 tamtych najtańszych ? Wytrzyma dłużej (mechanicznie) ?
  • Odpowiedz
@noriad: nie kupuj takiego sprzetu na allegro. Cala masa podrobek. Sprawdz: e-dym.pl i poster82.pl na przyklad.

Te bateria z linku ma na bank sciemniona pojemnosc. Ni chu nie ma 1100mAh, moze z 600 miec. Dodatkowo niewiadomego pochodzenia.

Ta ktora napisalem jest znanej firmy, firmy ktora produkuje dobry jakosciowo sprzet dla vaperow. Ma realne 1600 mAh, ma stabilizacje napiecia ( czyli poziom naladowania nie wplywa na napiecie podawane na clearomizer) i ma
  • Odpowiedz
@apaczacz: ok, przekonuje mnie Twoja argumentacja. A za ~50zł nie da się dorwać czegoś, co też "trzyma poziom", tylko trochę niższy ?

Z tymi sklepami to mam dylemat, bo dajmy na to smooke (jestem z Krk, więc są na miejscu) za 50zł to mają baterię niby 1100mAh, która pewnie jest taką baterią za 10zł, jedynie z ich napisem...
  • Odpowiedz
@noriad: na pewno tak jest. Sprawdz te sklepy ktore wymienilem, jesli koniecznie chcesz cos tanszego. Jak tam jest napisane ze bateria ma takie wlasciwosci to tak faktycznie jest.

I radze kupic baterie ktora wymienilem.
  • Odpowiedz
@noriad: http://www.aliexpress.com/item/1600mah-capacity-electronic-e-cig-battery-ego-vision-spinner-2-c-twist-battery-vision-II-variable/32251727466.html

Generalnie jak chcesz kupować w Polsce albo kupujesz tak jak wyżej kolega powiedział aspire albo oryginalke visiona.
W inne opcje nie ma sensu się bawić, bierz coś ze zmiennym napięciem bo te zwykłe to jest drastyczna różnica w porównaniu do tych zwykłych. Ew. spinner II z chin, mam 2 sztuki, jedna o lipca, druga od listopada i fajnie działają.
  • Odpowiedz
@MatexN: @apaczacz: Dzięki za odpowiedź, w takim razie się chyba skuszę na tego Aspire CF, i w wolnej chwili zamówię dodatkowo tego sinnera II, zobaczymy jak się będzie sprawdzał.

Thx raz jeszcze :)
  • Odpowiedz