Wpis z mikrobloga

@tulonr1: grzałkę do tego można sobie samemu kręcić. Jak masz gwint 510 lub typu eGo to dostaniesz całe tanki do tego w dobrym sklepie z EP. A co do dobrego zestawu to polecam jakiegos moda np. VAMO V5 i do tego Kayfun (lub klon jakis) i grzałki samemu kręcić. Wyjdzie taniej w eksploatacji.
@Kofi: plox nie chodzi mi o baterie tylko o grzałkę do parownika bo mi się nie chce samemu kręcić
@blackdog: nietypowe ale dają rade, bardzo daje rade, a co do linku to min 50 szt i contact supplier wyjaśnia dlaczego tak tanio
@atrapa: Bo w mechu nie masz zadnych informacji na temat stanu naladowania akumulatora, kontroli nad moca ani innych przydatnych informacji. Już troche modów przerobiłem w swoim życiu i póki co VAMO spisywał się najlepiej. Wybrałem V5 (nowa wersja) z uwagi na cene ;) i możliwości. Wiem że wyszedł V7 ale jedyne co ma lepsze to obsługuje grzałki typu subOM i moc wyjściowa kończy się na 30W a nie jak w V5
@Kofi: Vamo jest średni zwłaszcza w 2015 roku. Co z tego, że najnowsza wersja podaje 30W, ale podaje je "nierówno". Jedyne co imo przemawia za kupnem tego moda to cena.

@atrapa: Rzucaj, rzucaj. Ja też śmigałem kiedyś na takim samym zestawie jak ty. Spoko nawet był.
@tulonr1: no bo to tylko taki sam typ grzałki - BDC - te co wkleiłem są od Kangera i pasują do kilku modeli parowników, a te Twoje są od Hangsena i pasują tylko do ich parownika :)
@Kofi: jak można polecać vamo? Toż to ogromne jest. Każdy box będzie lepszy. Istick 20W będzie lepszy i większość mechaników będzie lepsza ;D
@Lanc: bo miecz Jedi ;-) a powaznie to gabaryty mi nie przeszkadzają ja prąd się zgadza i są łatwe w ewentualnej naprawie. Plus akumulatory: 2x18350 lub 1x18650
@Lanc: nie będę się z tobą sprzeczac. Każdy ma swoje upodobania. Ja swojego vamo kupiłem za 99zl. Mam do niego akumulatory 18650 Panasonica 3200mAh. Jadę teraz na 0mg nikotyny i planuje w ciągu 2 miesięcy zupełnie rzucić. Jak rzucę to zrobię #rozdajo żeby nie kusil powrót do EP