Wpis z mikrobloga

@No25: U mnie jest zupełnie odwrotnie xD

walka jest bezsensu bo nie ma szans na jakąkolwiek "taktykę" poprzez atak z boku itp.

Przecież tak właśnie jest na AB samolotach
@alpag: W samolotach gra jest dużo bardziej dynamiczna i znaczniki aż tak nie przeszkadzają. Zresztą na niebie nie ma gdzie się "ukryć", a w czołgach ukształtowanie terenu, krzaki itp. mają spore znaczenie.
W samolotach idealnie by było jakby w AB wyłączyli tylko znaczniki (oraz ew. celownik pokazujący gdzie pocisk poleci), a cała reszta pozostała tak jak teraz tj. mniejsze mapy, respawn w powietrzu i ciut uproszczony model latania względem RB.
@
@No25: Na RB najgorsza jest tylko jedna mapa. Hiszpania. Jest bardzo ogromna i ona rzeczywiście jest nudna. Poza tym mapki na RB są spoko.

BTW. na niebie można się ukryć np w chmurach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@No25: Zgadzam się w 100%. Długo próbowałem się przemóc do RB na samolotach, ale straciłem gdzieś sens po drodze. Lecisz na 5k, spadasz może kogoś zabijesz, może ciebie zabiją. Wynik jest taki, że zero funu (jak dla mnie oczywiście), a po to się gra żeby mieć fun, bo inaczej to sensu nie ma. Jednak na AB większością myśliwców lata się tak samo, albo w 90% tak samo. Nie czuć różnicy wcale
@Bodzion: @kazik117: @No25: RB na samolotach jest nudne. Start, 30 sekund lotu żeby nie uderzyć w jakiś inny samolot, ustawić dobry kurs i kąt wznoszenia i 5-6 minut na FB czy innym. Potem chwila walki, jak dobrze pójdzie to trochę dłużej a jak źle to po 10 sekundach powrót na lotnisko bo połowa samolotu już na czerwono. Bombowcami jeszcze nudniej, lot drop bomb, powrót. Te mapy powinny być mniejsze
@epll: Dolot i wznoszenie może i swoje trwa, ale w końcu przychodzi moment starcia i już tak nudno nie jest. Zależy jakim bombowcem. Często gram B-25, biorę bomy na zniszczenie bazy, a potem cele naziemne niszczę. Bardzo często zdarza się, że wygrywam misje i mam pierwsze miejsce w teamie. Do każdej mapy trzeba mieć inne podejście w grze.
@kazik117: No niby tak ale ostatnio jakoś coraz rzadziej gram turniejowe (czy jak to się zwie) tryby właśnie przez tą nudną fazę dolotu i ewentualnego powrotu. Częściej jakieś serwery niestandardowe, mapa do ćwiczenia akrobacji i 30 osoby kocioł niczym na arcade ale na trybie RB :D
@kazik117: Kocioł na AB w samolotach jest na mapach typu dominacja czy przejęcie lotniska (jak jest jedno na mapie). Jak jest więcej celów na mapie to wiara bardziej się rozlatuje i można spokojnie powalczyć.