Wpis z mikrobloga

@Ideologia_Gender: nie ma za co, trochę mało czytelny ale co chwila coś ulepszają i co najważniejsze dobra obsługa klienta dlatego zdobywa zaufanie deweloperów i użytkowników. A co najważniejsze, chyba nie było żadnych "ataków", jeszcze ;)
@pawlo74: byli ofiarą ataku pamiętam bo miałem wtedy tam btc. Oddali wszystkie środki, spłacali użytkowników z prowizji od transakcji. Co nie zmienia faktu że to bezpieczna giełda. Do niej mam największe zaufanie jeśli chodzi o alty.
@Ideologia_Gender: jest jeszcze cryptsy.com na niej czasem są coiny, których nie ma na wyżej wymienionych ale raczej nie są wprowadzane tam coiny w pierwszej kolejności
byli ofiarą ataku pamiętam bo miałem wtedy tam btc.


@ziomekg: no właśnie dlatego napisałem "chyba" :) dziękuje za info, dobrze być w takiej społeczności świetnie zorientowanej w temacie. Cryptsy ma faktycznie najwięcej coinów ale strach ją polecać, wiele niewyjaśnionych sytuacji w przeszłości i obsługa marna. Chociaż szczerze mówiąc bałbym się też polecać bittrex, były afery z nią związane.
@pawlo74: to fakt nie raz czytałem historie ze znikającymi coinami, więc lepiej ją omijać, chyba że jest potrzeba konkretnego coina i nie ma go na innych giełdach. Swego czasu miałem konto chyba na wszystkich giełdach, więc jak coś było nie tak z giełdą to kojarzę;)
@Ideologia_Gender: c-cex -> bittrex -> poloniex lub cryptsy tak wygląda główna droga coinów P&D zaczyna się od tej małej giełdy a kończyna najwiekszej zazwyczaj nowym ATH po czym coiny dumpują; ok. 1% zachowuje względną stablnośc lub spada w realnych wartościacha nie prawie do 0.
@ziomekg: I znowu błąd podstawowy Mirka z Wykopu. Nie ma czegoś takiego jak bezpieczna giełda. I nigdy nie należy trzymać tam swoich środków. Tylko na zasadzie wpłać zamień wypłać. Jedyna giełda która mogła by być bezpieczne była by całkowicie ZDECENTRALIZOWANA. Obecnie nie istnieje taka giełda.
@Pepeo: może inaczej uważam ją za najbezpieczniejszą z pozostałych co nie znaczy że nie ma ryzyka. Grając na giełdzie krótko terminowo nie jest możliwe kupno>wypłata na portfel>giełda. Trzeba ponosić większe ryzyko. Przez włamy na giełdy straciłem tylko 3ltc z bidextreme a miałem środki na każdej giełdzie która została zhakowana. Zawsze udawało się wypłacić bo zazwyczaj wcześniej były plotki że coś est nie tak.