Wpis z mikrobloga

@milordzie: Wszystko fajnie, ale gdyby naród polski nie istniał to dzisiaj miałbyś na imię Hans lub Gorky. Kiepski troll.

Dzisiejszym zniewieściałym chłoptasiom trochę przewróciło się w głowie więc gwoli ścisłości - patriotyzm nie jest powodem do śmiechu, a tchórzostwo i problemy z asymilacją ze społeczeństwem to nie powód do chwalenia się tylko do wstydu.
Ok, gdyby nie naród polski to nie byłbym Polakiem i miałbym inaczej na imię. Damn, faktycznie super ten patriotyzm.


@milordzie: Skąd ten wniosek? Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Tchórzostwo i problemy z asymilacją ze społeczeństwem? To muszę się "asymilować" i to konkretnie z tym społeczeństwem w którym się urodziłem? Nie mogę sobie wybrać innego?


Możesz, ale nie zaprzeczysz faktom - wychowałeś się i wykształciłeś w tym społeczeństwie i wiele mu zawdzięczasz. Twoja
@Luka_Wars: To tak jak ze społeczeństwem. Nie robi nic dla mnie, po prostu jest. Nie mam czemu być wdzięczny. Wdzięczny mogę być człowiekowi, który podniósł za mną portfel i mi go oddał gdy mi wypadł z kieszeni. Tym bardziej, że wdzięczność powinna być ukierunkowana względem kogoś konkretnego, a nie jakiegoś bliżej niesprecyzowanego ogółu.
@Luka_Wars: Dobra, ale my gadaliśmy o "wdzięczności". Ty mi to wyciągasz, a ja zarzucam tobie obłudę w związku z tym, jako że nie mam powodu do bycia wdzięcznym komukolwiek. Akceptuję regulamin wykopu i stosuję się do zasad. Było to DOBROWOLNE. Słowo, którego lewacy i inni zamordyści nie rozumieją.
@milordzie: Gdyby nie lewacka opresja to latałbyś niewykształcony, zawszony i niezaszczepiony, cieszyłbyś się swoją skrzywioną wolnością i być może mielibyśmy przyjemność nie czytać twoich komentarzy na Wykopie, bo internet jest taki kolektywny i lewacki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Luka_Wars: Wręcz przeciwnie, na wolnym rynku edukacja jest tańsza i powszechniejsza niż państwowa. Prawdopodobnie byłbym po znacznie lepszej szkole z dużo lepszą opieką lekarską. Przymus jest lewacki, a nie kolektyw sam w sobie.
Wręcz przeciwnie, na wolnym rynku edukacja jest tańsza i powszechniejsza niż państwowa.


@milordzie: Aha. A ty jesteś absolwentem szkoły prywatnej czy publicznej?

Prawdopodobnie byłbym po znacznie lepszej szkole z dużo lepszą opieką lekarską.


Czemu nie zapłaciłeś sobie za lepszą opiekę medyczną, np. u prywatnego lekarza?

Przymus jest lewacki, a nie kolektyw sam w sobie.


Przymus lewacki? Twoi rodzice to komuchy, ponieważ zmuszali ciebie do np. odrabiania lekcji i jedzenia brokuł? O
@Luka_Wars Mam prywatny pakiet medyczny. Uczęszczałem do publicznych szkół. Sukces lewactwa pomyślisz. Otóż nie, po prostu moich rodziców nie było stać na prywatną szkołę, bo zabierano im 30% pensji na nieopłacalne "usługi" państwowe, z których i tak nie chcieli korzystać.

Rodzice nie zmuszali mnie nigdy do niczego. Jakoś umieli sobie poradzić bez tego.