Wpis z mikrobloga

@PatologiiZew: Gdzie ta ojczyzna? Czas patriotow sie skonczyl. Ich wlasne panstwo ich zarznelo. I tak - trzeba byc naiwnym zeby po prowokowaniu "sasiada" przez aktualna wladze, jeszcze mowic cos o "obronie" kraju. Wladzuchna, jej frakcja sama pcha nas do wojny, kto na tym zyska? MY? Czy moze wplywy zewnetrzne, np amerykanie chcacy powiekszyc swoje wplywy w europie? Sorry, ale kazdy bardziej ogarniety nie bedzie lazl na front zeby skonczyc jako mieso
@Ideologia_Gender: do jakiej wojny? kto z kim? Jeśli załóżmy Rosja zaatakowałaby Polskę to rozumiem że naiwniakiem jest ktoś kto woli zostać i walczyć? Wyklęci/ludzie walczący przez cały okres drugiej wojny są dumni z takiego podejścia :) Ponawiam wszystkie pytania na które nie padły odpowiedzi.

swojego regionu? swojego miasta? osiedla? rodziny? Co lepiej zrobić? poddać się czy uciekać?
@PatologiiZew:
Ale to byl zupelnie innego sortu patriotyzm - prowokowalismy do ataku machajac szabelka, czy zostalismy atakowani/okupowani?
Proste pytanie - czemu na Polske nalozono sankcje, i jak to jest ze inne kraje sie od tego wywinely?

Jezeli rosja atakuje Polske - to sorry - ale jak ty sie chcesz bronic? Czym? Dobrymi checiami? Mamy wiecej zolnierzy? Lepszy sprzet? Wiecej sprzetu? NATO nas obroni? :D
Ile z obywateli bedzie sie bronic, a
Ile z obywateli bedzie sie bronic, a ile bedzie sie cieszyc ze ktos w koncu posprzata ten burdel u wladzy?


@Ideologia_Gender: o,O możesz to rozwinąć? może być zabawnie. Zniszczenie infrastruktury. Wybicie rodakow i wiele innych koszmarów. Ciekawe określenie na słowo posprzątać.

Osiedla/miasta/rodziny - ile osob chce z tego kraju wyjechac jak najszybciej - i czemu?


śmiało. droga wolna ;) Jest jednak sporo osób dla których ten kraj coś znaczy. Szczególnie widać
o,O możesz to rozwinąć? może być zabawnie. Zniszczenie infrastruktury. Wybicie rodakow i wiele innych koszmarów. Ciekawe określenie na słowo posprzątać.


@PatologiiZew: Tak wlasnie wyglada sprzatanie. Kto je sprowokowal? obywatel za 1200 na lape? Ciekaw jestem czy ten obywatel bedzie bronic wladzy i systemu.

śmiało. droga wolna ;) Jest jednak sporo osób dla których ten kraj coś znaczy. Szczególnie widać to właśnie po organizacjach proobronnych.


@PatologiiZew: Ale o czym mowa, te
@Ideologia_Gender: i za jankesów. Na szczęście są jeszcze prawdziwi patrioci dla których dobro Polaka, oraz jego własnej rodziny, znajomych, miasta, jest ważniejsze od interesu żydków, bankierów, usraela, polityków.
@Ideologia_Gender: ech, strata czasu na takie pierdoły. Niemcy wpuszcza do siebie 20 milionów a Rosja zaprowadzi porządek. miłego dnia :)

Wszystko co polskie jest moje: niczego się wyrzec nie mogę. Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne.
@rfree: czym innym jest patriotyzm lokalny, rodzinny itd itp, a czym innym naiwny, sluzacy utrzymaniu zgnilego systemu.
@PatologiiZew: wyobraz sobie ze pierwsi w kolejce do emigracji beda politycy i ich rodziny. Prawdziwi patrioci, nie?
Zamiast machac szabelka na niedzwiedzia, trzeba bylo uzyc mozgu i dyplomacji. Ale ze wzgledu na to jaka mamy wladze, i kto tam siedzi i "wyszarpuje" swoje kawalki tortu - jest jak jest.
@PatologiiZew: Ale to wlasnie jest milion spraw. I tak, bronisz ich wpisujac sie w ich propagande i ich idealy. Zgadnij czyje interesy bedziesz bronic, swoje czy ich? :D Bo oni wszyscy tacy patriotyczni i propolscy sa.
Patriotyzm masz w sobie, w sobie masz rowniez polske, i tego ci nikt nie zabierze. Walczyc mozna o Polske, tyle ze z obecnym rakiem, to jej za bardzo nie ma. Zostal rak, i tylko troche
I tak, bronisz ich wpisujac sie w ich propagande i ich idealy. Zgadnij czyje interesy bedziesz bronic, swoje czy ich? :


@Ideologia_Gender: Jako nacjonalista broniłbym interesów swoich i swojego narodu. Co mnie obchodzi co robią politycy? w 39 też władza była tragiczna i sprzedajna. Ludzie mieli nie walczyć? Jestem wrogo nastawiony do obecnej władzy. Do całej pseudo-elity. Nie zmienia to faktu że problem tego rządu to NASZ problem. Nie potrzebny mi
@PatologiiZew:
Co cie obchodzi co robia politycy? Przeciez oni wlasnie CALY KONFLIKT prowokuja i nim kieruja. No halo.
W wojsku nie masz gadania "czego bronisz". Wykonujesz rozkazy. I na tym koniec. Rozkazy wg wytycznych politykow.

39 to sa ZUPELNIE inne czasy, inne relacje miedzy panstwami, inna rownowaga sil, rowniez inne relacje miedzludzkie, inny patriotyzm.

Jestes wrogo nastawiony do wladzy? I chcesz tej wladzy bronic w wojsku na froncie? zdecyduj sie :D