Wpis z mikrobloga

@Vencite: odkad zainstalowalem (3~ miesiace) nie mialem jeszcze zawieszki. wszystko smiga, zarzadzanie pamiecia poezja. wydaje mi sie ze automatyczne ustawienia aparatu maja problem ze swiatloczuloscia, wtedy jest troche 'choppy'. wystarczy ustawic iso recznie i jedyny 'problem' znika
@durzy_dzik: a jeszcze jedne pytania.

Jak z jakością zdjęć? Porównywalne ze stockiem?
Serio nie ma żadnych wad? Ostatnio jak czytałem o CM to ludzie pisali, że problemy ze stabilnością są serio spore.
@Vencite: nie jestem jakimś specjalista ale różnic nie zauważyłem. W stokowej apce aparatu brakuje hdr i tyle. Tez dużo czytalem i postanowiłem zaryzykować. Opinie Sebastianow na forach należy włożyć między bajki. Ściągnij te kilka mega i sprawdź, co Ci szkodzi?
@Vencite: Myślałem, że tylko ja mam takie zdanie o AD, bo na forum wszyscy liżą dupę autorowi i wielbią system, który pożera baterię, jak czołg paliwo.
Co do czystego cm @xbonio: @durzy_dzik: nie macie wrażenia, że bateria nie wytrzymuje dnia przy ponadprzeciętnym używaniu? To samo tyczy się Omni, alternatywy cma, bateria schodzi dosyć szybko.
Ja właśnie zainstalowałem jakiegoś super hiper porta z najnowszych galaxiaków i od 3 godzin nie
@Vencite: bo zapalają się. Znając cm, można to wyłączyć - ustawienia wprowadzania /diod? Kernel domyślny i nie narzekam.
@Matt23: bateria trzyma mi niecały dzień z internetem i synchronizacja nonstop, spotify i przeglądarka co chwile w godzinach pracy. Ale i tak najlepiej pośród tego co miałem wgrane.
A Romy typu sensation czy blekota to pozeracze zasobów :p
@durzy_dzik: tylko że w większości romy typu blekota są oparte na stockowym sofcie, co powoduje że bateria działa dłużej niż na cm/omni i przy okazji mają ewidentnie lepszy aparat. Ale fakt, płynność nie jest ich mocną stroną.

@Vencite: polecam kernel boeffla, kilka fajnych dodatków, zadowalająca konfiguracja dźwięku i obsługa wszystkich najnowszych gouvernorów odpowiedzialnych za wydajność telefonu.