Wpis z mikrobloga

@Linux__Shines: Umrzeć czy zdechnąć? Nie ma w praktyce żadnej różnicy. Różnica jest tylko w grze słownej. Tak samo zdechniemy jak szczury a szczury tak samo umrą jak ludzie. Szacunek do ludzi bo są ludźmi? #!$%@?ło Cie? Dlaczego mam mieć większy szacunek dla jakiegoś patologicznego kretyna posiadającego wyewoluowaną korę mózgową i #!$%@? żonę i dzieci niż do szczura który po prostu istnieje i na dobrą sprawę nic świadomie złego nie robi? Pieprzenie.
  • Odpowiedz
@Linux__Shines: Tylko że człowiek to zwierzę. Serio, gatunek Homo sapiens nie należy do królestwa roślin, tylko zwierząt. Więc argument trochę z dupy.

Tak się zastanawiam, skąd się bierze powszechne i podświadome mniemanie, że są rośliny, zwierzęta, i ludzie. Jakbyśmy z innej planety przylecieli czy co.
  • Odpowiedz
@xvlk: Gorsze jest to, że podobnie jak Łajka skończyło w ten sposób parę osób jeszcze przed Gagarinem (nie wiemy jednak kto, chyba że Moskwa otworzy swoje archiwa).
  • Odpowiedz
@xvlk: Łajka wróciła. nie wiem skąd macie info o jej śmierci z zimna czy coś. przecież wróciła i ma się dobrze.

  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam, skąd się bierze powszechne i podświadome mniemanie, że są rośliny, zwierzęta, i ludzie. Jakbyśmy z innej planety przylecieli czy co.


@Bialy88: Nie żeby coś, ale w mojej prywatnej opinii to człowiek pochodzi właśnie z kosmosu bądź z Marsa. Ot, takie przekonanie związane z pewnymi "zbiegami okoliczności", które dotyczą zarówno naszej, jak i wymienionej powyżej planet.
  • Odpowiedz