Wpis z mikrobloga

#!$%@?, jakie te nowe reklamy w nowym #spotify są #!$%@?ące. Już nie mówię o tych co 5 - 10 kawałków o tym żeby zasubskrybować itd, ale te np o Hjundaju i 30 z filmikiem nosz #!$%@?, mało mi łba nie urwało. Słucham sobie spokojnie po cichu Moonspell a tu nagle JEB KUP NASZ SAMOCHÓD ALE PRZY OKAZJI #!$%@? CI GŁOŚNIKI A TWOJE USZY ZACZNĄ KRWAWIĆ...
  • 22
  • Odpowiedz
@fixie: To też nie :)

Nie bolą mnie reklamy, mogą sobie być, nawet gdyby miało być ich więcej, tylko niech #!$%@? nie będą tak głośne. Po coś ten volume bar jest, nie?
  • Odpowiedz
@filiprock: to pisz do wsparcia Spotify. Jak mamy Tobie pomóc w tej sprawie. Korzystasz za free i przeszkadzają Ci głośne reklamy. Tak jest wszędzie, w tv, radio i najwidoczniej w serwisach streamingowych. Handluj.
  • Odpowiedz
@fixie: Ale nie o tyle głośniejsze. To jest po prostu przesada, przed aktualizacją te reklamy były na tym samym poziomie LUB ciut głośniejsze, ale nie rozrywały mi łba.
  • Odpowiedz
@filiprock: W jednym i w drugim nie dajesz ułamka pieniędzy od siebie, a jedyne na czym Spotify mógłby teoretycznie zarobić, zaraz zablokujesz ezblockerem, albo innym szajsem.

Lepiej mi powiedz gdzie jest różnica.
  • Odpowiedz