Wpis z mikrobloga

@anas_lex: serio :) takie mam odczucia jeździłem c6 w 2.0 TDI w Avancie jak i 3.0 TDI w sedanie i najwygodniej się czuje w c5 :) Nie mówie że są złe, ale gorzej wykonane :) Faktem jest że lepiej sie prezentują ale puki co nie widze sensu się przesiadać na stałe.
  • Odpowiedz
@anas_lex: wiesz nie ma co porównywać bo to sa juz inne konstrukcje silników i moce :D w c6 2.0 TDI podobało mi się to dogrzewanie, że zaraz po odpaleniu zimą leciało ciepłe powietrze :D Jakbym pod tym wzgledem patrzył to oczywiście że wolałbym takiego 3.0 TDI :) albo 4.2 :D
  • Odpowiedz
@takelbery: No ja c5 nie jezdziłem, natomiast miałem okazję podróżować 3litrową c6tką i jak dla mnie komfort jazdy stał na bardzo wysokim poziomie. Może dlatego że na co dzień latam zwykłym kompaktem stąd moje wrażenie mogło zostać spotęgowane. Tak czy siak fantastyczne auto i stąd moja lekka konsternacja gdy twierdzisz że wcześniejszy model dostarcza większej przyjemności z jazdy. No ale jak mówię, nie jeździłem, nie wiem :)
  • Odpowiedz
@anas_lex: polecam jak będziesz mial okazje przejechac się zadbaną c5 :) to zrozumiesz :) c6 w srodku jest nowoczesny ale jest też bardziej hmm twardy, sztuczny, zimny tak bym to okreslił :) a w c5 czujesz się jak garniturze uszytym na miare :D Wierze ci bo wczesniej też miałem okazje jeździć c6 i też zdziwiłem się dosiadając c5 :D
  • Odpowiedz