00:00 hurricanes v senators @ senators 3-drogowo 2,43 (lub 2-drogowo @ 1,86)

00:00 devils v penguins, devils 3-drogowo @ 3,1 (hardcore bet)

00:30 panthers v canadiens, canadiens 2-drogowo @ 1,9

01:00 jets v sharks, sharks 3-drogowo @ 2,75

01:30 blackhawks v islanders, islanders 3-drogowo @ 3,5

02:00 flames v blues, flames 3-drogowo @ 3,2

03:00 canucks v flyers, canucks 3-drogowo @ 2,16

jeżeli ktoś woli 2-drogowo to oczywiście można kosztem kursu.

Nie wiem jak pójdzie dzisiejsza noc, powodzenia wszystkim, oby było z 200+ i będę zadowolony.

#nhl #bukmacherka
Pobierz niepoprawny_marzyciel - 00:00 hurricanes v senators @ senators 3-drogowo 2,43 (lub 2-...
  • 24
@matejko2405: to jest hokej, tutaj mogą wpaść 3 bramki w parę minut. Jedna tercja może przewrócić mecz o 180 stopni

poza tym jak tak patrzę to canadiens siada. senators nie wiem jak grałeś jak 2 drogowo to ładnie cisneli koniec 3 tercji może wygrają, ja zagralem 2 i 3, sharks w trudnej sytuacji, ale 2 tercja mimo wszystko była ich, zobaczymy co się wydarzy.

edit o masz senators win

islanders maja
@matejko2405: no nie był najluźniejszy xD nie oglądałeś pewnie meczu, to była obrona całe 3 tercje ze strony devils.

ale ottawa senators ci siadla, canadiens tez powinien. rekiny już raczej z tego nie wyjdą i islanders oglądam i słabo to wygląda, nic nie zdziałali podczas major penalty w szeregach blackhawks i stracili 3 bramke kretynsko. nic im sie nie klei. powiedzmy, ze juz sa skresleni to zostaja nam flames i canucks