Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu poprosiłam Wykopowiczów o pomoc, czyli udział w ankiecie nt. badania marek. Po zadeklarowaniu chęci udziału w badaniu Wykopowicz otrzymywał nazwę danej marki [która jeszcze nie weszła na rynek] i miał za zadanie napisać, czym się ta marka - jego zdaniem - zajmuje. Odzew był całkiem spory, za co raz jeszcze dziękuję w imieniu twórców tego badania.

Szkoda tylko, że nie mogę opublikować wyników, ponieważ odpowiedzi były naprawdę rewelacyjne: Wykop jak zwykle dał czadu, a Mikroby były w formie. Odpowiedź "ta marka kojarzy mi się z silną afrykańską firmą rodzinną szyjącą rajtuzy" na razie wygrywa w moim osobistym zestawieniu. #badanienaukowe #wykopwformie #smiesznezabawne
  • 27
@Pimp69: Akurat słuchałam Austry, gdy zakładałam konto, a nie chciało mi się myśleć nad nickiem, bo pamiętam, że chciałam po prostu napisać komentarz albo wykopać jakieś znalezisko, czy coś w tym stylu. A nie wiem, czy jestem podobna. W każdym razie obie jesteśmy blondynkami. (Choć chyba niedługo zrobię się na rudą Donnę).
@austra: Mam trochę dziwne przezwisko ;] Kumple mówią na mnie Pimpo skróciłem do pimp i dodałem liczbę która wszyscy kojarzą z jednym. No i to konto zrobiłem tak żeby było nie wchodziłem na nie chyba z rok aż w końcu tu zostałem ;) Ale pewnego dnia usunę.