Wpis z mikrobloga

Cieszy mnie ten pad od Gejbena niesamowicie tylko nie pokoi mnie ułożenie przycisków...myślicie że będą wygodne? Nawet Maszyny na Steam OS mimo że cholernie drogie to coś mnie ciągną...dobrze, że mam na co pieniądze wydawać :P

#steam
  • 11
  • Odpowiedz
@bakteriepodbaterie: Opóźnień praktycznie nie czuć, bardzo dobra jakość obrazu, czego chcieć więcej? :D Jedyny minus taki, że oprócz mocnego PC trzeba mieć jeszcze jakiegoś słabszego laptopa.
  • Odpowiedz
@only: Mam wrażenie ze testowalismy dwie różne usługi bo według mnie ten home streaming to porażka i używac sie tego nieda, jakość grafiki cienka w zamyśle fajne ale jeszcze temu brakuje zeby korzystac wygodnie.
  • Odpowiedz
@gosciu: a kiedy ostatni raz testowałeś? Zaraz po wypuszczeniu pierwszej wersji faktycznie nie szło z tego korzystać. Dużo też zależy od jakości połączenia oraz od tego, czy oba komputery posiadają dekodowanie sprzętowe.
  • Odpowiedz
@only: testowałem w styczniu, pomijajac jakosc wyświetlanego obrazu to grajac przez to zajmuejsz w 100% 2 komputery, liczyłem ze bedzie mozna grac i jednoczenie korzystac z internetu i 2 osoby pogodza sie jakos jak jedna ma słaby sprzet w domu no ale niestety, wygodniej zamienic sie miejscami niz z tego krozystac.
  • Odpowiedz
@gosciu: dla mnie jest to wygoda, bo nie muszę targać kilku kilogramów przez całe mieszkanie.

zajmuejsz w 100% 2 komputery

Dlatego ten Link mi się tak podoba :D Za 200zł nie kupisz laptopa który ogarnie streaming.
  • Odpowiedz
@only: Dla mnie to jest proteza rozwiązania, ja bym to widział tak że słaby komp korzysta z mocy mocnego np lap z mocy desktopa, na desktopie mozna sobie przegladac wypok w jaskini, a ktos moze jednoczesnie grac na lapie podpietym do TV w salonie, ale obecnie sie tak nieda albo ja tego nie potrafie jakos ustawic/opanowac.
  • Odpowiedz