Wpis z mikrobloga

@Czaper: ciągle nosze się z myśla o zakupie, ale nie umiem znaleśc odpowiedzi na jedno zajebiście wazne pytanie - w co poza pokemonami moge na tym grac?
  • Odpowiedz
@edgar_k: No bo czemu nie... czesto ludzie zapominają o tym klasyku. Ze to istnieje i to jest od nintendo. Przypominają sobie i wciągają się na długie godziny :)
  • Odpowiedz
@edgar_k: Nie napisałem że koniecznie tetris. Podałem inne tytuły i może tetris. Wszystkie tetrisy oprócz oryginalnych od N sa do dupy tak w ogóle.
  • Odpowiedz
@nokash: Szczerze - jak dla mnie to większość tetrisów na konsole nintendo jest ok, nawet te od ubisoftu na 3dsa. Jednak jest jeden tytuł którego nie trawię i jest nim Tetris 2 na NESa. Przekombinowali go. Lubię i Tetrisa od N, i Dr. Mario będącego dosyć ciekawą wariacją, ale Tetrisa 2 od N nie znoszę.
A najlepszy tetris? Dla mnie zawsze będzie to tetris od Tengenu na NESa ;) Ma
  • Odpowiedz
@retroKNIGHT: Ja uwielbiam tetrisa. Według mnie najlepszy to tetris na GB. Dr.Mario także rewelacja. Przeszedłem kilka razy na GB i to jedna z tych gier których nie umiałem na tyle ogarnąć żeby za każdym razem ją kończyć. Świetne wyzwanie gdzie nawet na końcu możesz wszystko #!$%@?ć :) Dziś takich gier sie nie robi chociaz staram sie być na bierząco z logicznymi i puzlami...
  • Odpowiedz