Wpis z mikrobloga

Liczba 500 jest magiczna.
W 500 roku na terenie dzisiejszej Szkocji władzę przejął pierwszy chrześcijański król - Fergus I.
Jak wszyscy dobrze wiemy,Amiga 500 była jednym z najlepszych wynalazków jakie przyniosła nam elektronika, dzięki niej wychowało się prawie jedno pokolenie graczy #gimbynieznajo, była ona początkiem przygody z grami wideo dla większości aktualnych ludzi pokolenia 30+
500, to także liczba, którą udało nam się przekroczyć pod tagiem #lewackiebety. Po 1.5 miesiąca działania w portalu Wykop.pl udało nam się zebrać ponad 500 uzależnionych od internetowego hazardu duszyczek, które jak jeden mąż betują ciężko zarobione (lub kupione za hajs starych) skiny. Dzięki wam, mi, oraz wszystkim wątpiącym i nienawidzącym udało nam się przekroczyć barierę ponad 500 obserwujących. Oto krótka lista osiągnięć naszej małej społeczności.

Napisanie pierwszej rozpiski i otrzymanie hejtu od internetowych napinaczy z animu w avatarach - #!$%@?!
Pierwsze 25 obserwujących - #!$%@?!
100% trafień przez następne trzy dni pod rząd - #!$%@?!
100 obserwujących - #!$%@?!
Pierwsze oferty coachingu - #!$%@?!
250 obserwujących - #!$%@?!
Własna drama na mirko w wyniku której mireczky dostały bulu dupy - #!$%@?!
Powrót i wbicie największego dziennego przyrostu - 75 obserwujących - tydzień po - #!$%@?!
Ból dupy biedaków i cwaniaczków którzy tracą na landzu milijony - #!$%@?!
Zjedzenie #csgolounge - ROZ-KUR-WIONE!
Wbicie 500 obserwujących - #!$%@?!

Jak sami widzicie, 500 obserwujących jak jeden dzień, następny cel to 850 obserwujących. Po przekroczeniu zrobię małe #rozdajo. Może jakiś asiimov? Co wy na to mordeczki?

A, i z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim nienawistnikom, wątpiącym oraz innym ludziom/zjawiskom które napędzają mi więcej hajpu aniżeli ja sam, to Wy pracujecie na mój sukces! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobrze że nie poddałem się w dążeniu do stworzenia własnego, małego kawałku internetu związanego ze społecznością CSGO, która nie zawiera w sobie raka "VP WY #!$%@? PRZEGRALIŚCIE MI SKINY!" Dzięki wam za to jeszcze raz!

Dzięki jeszcze raz za te 1.5 miesiące, wierzę, że uda nam się dotrzeć dalej! Szerzej! Głębiej! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko przed nami mordy!

Poradnik how to betting 101: http://goo.gl/pxr41I
Polecam obserwować mój profil na serwisie wykop.pl - @znudzonylewak
Polecam także obserwować najlepszy lewacki tag na wykopie bez żenady - #lewackiebety

#lewackiebety #csgobets
  • 21
  • Odpowiedz