Wpis z mikrobloga

@entrop: nie, normalne prowadzenie, tylko droga przechodziła z jednej ściany na drugą poprzez ten nawis, więc zawijała się pod dachem. Deep water solo będzie za kilka dni, jest tu multum miejsc do tego :)

@bluehead: co rozumiesz przez NHR?
  • Odpowiedz
@bluehead: tak, jak najbardziej, przez to że są przeróżnych rozmiarów i tarcie jest dosyć sporę, można ładnie zarzucić piętę i odpocząć, ale jest to możliwe raczej dosyć rzadko
  • Odpowiedz
@shdw: możesz też się rozkraczyć pomiędzy dwoma soplami tak jak ja to zrobiłem, ale przez to, że drugi był o wiele mniejszy i wibrował przy lekkim uderzeniu, wolałem na niego nie napierać zbyt mocno i restowałem podtrzymując się mimo wszystko jedną ręką
  • Odpowiedz
@shdw: zastanawialem sie nad wspinaczkowa tajlandia, bedzies wrzucal wiecej informacji ?
Jak tam w ogole wyglada obicie czy jest tego duzo jaki poziom ?
  • Odpowiedz
@ssailorr: kupiliśmy za 80zł całe kilkuset-stronnicowe topo o Tajlandii. Miejsc jest bardzo dużo, większość ma dobre obicia, więc nie ma się o co martwić. Masz zarówno liny, bouldery jak i water-solo z łódki.
Pytaj o co chcesz to chętnie odpowiem :)
  • Odpowiedz
@shdw: podaj mi prosze nazwet tego topo to pewnie później będę mial ich sporo:) planujemy z narzeczona miesiac miodowy z lekkim wspinem i wlasnie myslimy o hiszpani lub czyms innym. Termin to listopad/grudzien 2015 i szukamy czegos w okolicach V-VI bo z forma spadlismy mocno, a i wspin ma byc tylko dodatkiem.
  • Odpowiedz
@ssailorr: o taka o, ale do dostania raczej tylko na miejscu (pamiętaj, że tutaj większość rzeczy utargujesz o prawie 50% ;)).
Jest bardzo dużo V, a VI są w przewadze wszystkich dróg, więc pasuje jak złoto.
Jeżeli ma być dodatkiem to Tajlandia jak najbardziej. Kajaki, nurkowanie, water solo, hiking, jest tu co robić :)
shdw - @ssailorr: o taka o, ale do dostania raczej tylko na miejscu (pamiętaj, że tut...

źródło: comment_dVIrSoywG2kPZKoNVQTaLlBBhaHgZRBY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz