Wpis z mikrobloga

#joomla – Jest tu ktos chetny do pomocy? Mam problem z paskiem, na ktorym jest menu. Strona jest wielojezyczna wiec menzu jest wlasnej produkcji, nie na miejscu, ktore przewiduje template. Prosze o pomoc. Inaczej bede musial pytac na forum joomla a tu przynajmniej bede miedzy swoimi:-)
  • 11
  • Odpowiedz
@wojTrek: Chyba trochę za mało opisałeś problem, żeby dać Ci jakieś konkretne rady. Jak coś na stronie jest nie w tym miejscu, w którym powinno być, to powinieneś zajrzeć do plików css.

Rozszerzenia -> szablony -> wybierasz swój szablon -> klikasz jego nazwę (tę po prawej) -> po lewej wyświetlą Ci się pliki szablonu i tam znajdziesz pliki o rozszerzeniu .css, w których powinieneś pogrzebać.
F.....a - @wojTrek: Chyba trochę za mało opisałeś problem, żeby dać Ci jakieś konkret...

źródło: comment_yDXjPp0PXr2a1OLwZ2gPFyp3P1NoLmB5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Famina: powiem Ci, że ogromnie jestem tobie wdzięczny za zainteresowanie. Że będzie trzeba grzebać w css jest dla mnie jasne. Mój problem to mało czasu. Byłbyś tak miła i rzuciła okiem? Strona nie jest jeszcze udostępniona, trochę czasu minie zanim to się stanie. Nie pali się;-) będę zobowiązany :-D
  • Odpowiedz
@wojTrek: Chętnie zapodam jakieś konkretniejsze porady, ale robić za Ciebie mi się nie chce. ;) Otwieraj jakieś poradniki z cssem i grzeb w kodzie.

Że będzie trzeba grzebać w css jest dla mnie jasne.

Wybacz, ja często ludziom wszystko tłumacze jak krowie na rowie. ;P
  • Odpowiedz
@wojTrek: Specjalistką nie jestem, ale jak będziesz mieć jakieś konkretne problemy, to może uda mi się pomóc. :) Niestety z CSSem to wszystko jest na zasadzie metody prób i błędów. Zmieniasz kod i patrzysz co się stało. :)
  • Odpowiedz
@Famina: jedyne co wiem, to że w miejscu gdzie powinno być menu jest kontener, ale przez to że strona jest wielojęzyczna Menu umieściło się niżej. Na dziś koniec, nie mam więcej szczegółów, będę mógł powiedzieć coś więcej jutro po południu. Dzięki Ci wielkie.
  • Odpowiedz