Wpis z mikrobloga

  • 2
@ateibok: miasta- cena nominalna, zwierzatka, krolowie, postacie historyczne- no tu juz mozna cos urwac. Szczególnie te, do 2000 roku. Albo giełda albo nuzmatyczny.
  • Odpowiedz
@Plex @Tobian @mezon: Zdjęcie robione gównoaparatem. Ogarnę pieniądze w najbliższych dniach, umyję je i posegreguję datami. Na zdjęciu są województwa, miasta i postaci, mam też statki, zwierzęta, wydarzenia historyczne, olimpiady itp. Czas pozbyć się kolekcji i przerzucić się na znaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oprócz tego znalazło się kilka arabskich monet, jakieś greckie i dwa zlote z 1936.
a.....k - @Plex @Tobian @mezon: Zdjęcie robione gównoaparatem. Ogarnę pieniądze w naj...

źródło: comment_BGsCINduZg4aKoE7be7opqzI9WiU10zn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
umyję je


@ateibok: No to już nie sprzedawaj :D
Albo sprzedawaj, tylko zaznacz w aukcji że są myte xD
Dwójki są warte, jeśli są w stanie menniczym, tzn. jeśli żaden palec nigdy monety nie dotykał i moneta nigdy nie była w obiegu. Jeżeli te monety masz ze sklepu to daruj sobie i lepiej piwa za nie kup bo każda z tych monet warta jest 2 złote i nikt ich nie kupi.
  • Odpowiedz
@goblin21: Dobrze wiedzieć! Dziękuję Ci za cenną lekcję! Pierwszą moją myślą, kiedy wyjęłam te pieniążki z pojemnika, było: czas je umyć. Monety nigdy nie były w obiegu, pochodzą z banku, ale nie były trzymane w kapslach, więc ich stan nie jest idealny. Pozdrawiam!
  • Odpowiedz