Wpis z mikrobloga

Miało być na pierwsze autoko #bmw e87 120d, ale jest e46 330Cd! Ponad tydzień temu kupiłem, więc trochę #chwalesie .
Bałem się trochę, że silnik 3.0 i z wirusem i automat itd..., ale jeździ się wspaniale :) Ma troszkę detalicznych defektów, ale wszystko w swoim czasie. Ogólnie jest dobrze wyposażony i w miarę zadbany. Nie kupowałem też od "pana handlarza" tylko od prywatnego gościa - "chyba" zaufanego (kolega kolegi - oboje lubią markę).

Na wiosnę szykuje się polerka i nowe felgi (mam już upatrzone). Teraz konserwacja skóry i drobne zabiegi kosmetyczne w środku. Zastanawiam się czy go trochę nie podnieść, bo jest trochę nisko ustawione zawieszenie jak na warszawskie drogi (przynajmniej na początek dla mnie).

Oby się dobrze jeździło :)

#pokazauto
konradeczek - Miało być na pierwsze autoko #bmw e87 120d, ale jest e46 330Cd! Ponad t...

źródło: comment_RsSlWqXeJ2oAx929DV99JPsDyvIgd6VX.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
nowe felgi (mam już upatrzone)


@konradeczek: powiedz że to nie podróbki felg od M6 MY2005, co wszyscy wieśniacy zakładają jak oszaleni do zapałowanych na śmierć przedliftów 316i
  • Odpowiedz
  • 1
@LibertyPrime: Zależy od egzemplarza. Widziałem perełki po 32-35k, ale też ładne w miarę zadbane (na zdjęciach) po 23. Oczywiście mówię o tych po po lifcie z silnikami większymi jak 2.0. Niektórzy się dziwią, że samochód 10 lat i w takiej cenie (bo przecież można kupić Toyote Aygo prawie nową :) ). Co kto woli wedle gustu.
  • Odpowiedz
@konradeczek: Poluje na e46 w benzynie, coupe i też koniecznie polift bo moim zdaniem jest to najbardziej prawilne połączenie (ewentualnie sedan przedlift). Szukam i szukam i na szroty trafiam. Gratuluje i zazdroszcze, bo ja się właśnie poddałem przy szukaniu 325i w granicach 32 tys, jest tragedia. Zostają zachodni sąsiedzi ale wtedy państwo mnie złupie na 19% akcyzy - jak żyć?
  • Odpowiedz
@konradeczek: bm'ki sa bardzo bardzo ladne no i robia przede wszystkim porzadne samochody ale jednak przez to pato i cwaniactwo, ktore nimi czesto jezdzi i wyrobilo taka a nie inna opinie marki w polsce to wachałbym sie nad zakupem bmw. Tak dla swietego spokoju. Bo ale auto fajne masz ;) ps. Przepraszam za brak polskiich znakow ale na tel sied3
  • Odpowiedz
@konradeczek: przy automacie od GM możesz się spodziewać remontu skrzyni przy około 300 tyś. km, szczególnie przy silniku 3.0l, ma trochę "za dużo" momentu dla tej skrzyni. Odłóż sobie piątaka na remont i się nie będziesz stresował, a po remoncie spokój na następne 300tyś. Jeździ się tym rewelacyjnie, pozdrawiam. Sam pojeździłem e46 w wersji 3.0 i 2.0(oba automat), ostatecznie kupiłem 2.0 150KM bo był kombi (wózek dziecka) ale ten trzylitrowy diesel
  • Odpowiedz