Wpis z mikrobloga

Uwaga, złe wieści dla wszystkich co zamawiali z #aliexpress #wish #dhgate itp - dotyczy #tracking
Poczta nie będzie już skanować przesyłek w lokalnych WER, a zatem jak przesyłka wpadnie w Warszawie to może być ewentualnie tylko skan przy zatrzymaniu przez UC (choć też niekoniecznie), natomiast nie będziecie w stanie oszacować czy przesyłka leży w Warszawie w WER czy w Zabrzu czy w innych Komornikach. Te informacje mają już nie być rejestrowane. Informacja prosto od pracownika WER Warszawa.
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@testuje: mam ci dać screena? Mam 2 przesyłki z gearbest i fasttech gdzie jak chcesz tracking i np NL post to do tego dopłacasz. Już pomijam fakt, że jak chińczyk z free shippingiem wysyła cokolwiek jako rejestrowane to też dopłaca. To tak jakbyś wysłał w pl list polecony do UK, a airmail by powiedział, że ma #!$%@? na to, że to polecony i nie będzie ci trackingu aktualizował, bo nie.
  • Odpowiedz
Tak swoją drogą skoro ja dopłacam do trackingu u Chińczyków to tracking powinien działać, a nie, że sobie PP w kulki leci i traktuje paczkę jako nierejestrowaną.


@Lanc:

Nie doplacasz do trackingu, tylko do traktowania przesylki jako poleconej (rejestrowanej). To dwie rozne sprawy.
Druga kwestia: chcesz szczegolowy tracking? To doplac do EMSa. A w przeciwnym wypadku ciesz sie, ze w ogole mozesz obserwowac trase przesylki w necie...
  • Odpowiedz