Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Airbooz: Tyle, że lewa ma grubawą dupę i cellulity, jedynie w tym ujęciu tego nie widać. Albo gdyby było więcej zdjęć, zwłaszcza z tyłu i z boków to już wrażenie byłoby zupełnie inne :P
  • Odpowiedz
@Nevardus: przepraszam kolego ale nie mam rentgena w oczach. Na tej focie prezentuje się zajebiście. Widzę że prawa ma absolutny brak cyckow. Nie muszę do tego mieć więcej zdjęć
  • Odpowiedz
@Nevardus.: tak sobie to tłumacz. Z wagi ciała to najczęściej wynika ze są cycki or not. Pomijam ewenement 50kg i miska D bądź więcej, ale w cycku znajduje się tluszczyk. Taki ma biustonosz. Co ja tam wiem...
  • Odpowiedz
@Airbooz: No właśnie widać wyraźnie, ze ta po lewej ma takiego rodzaju biustonosz aby powiększał wizualnie trochę cycki. Z tymże nawet z tym powiększeniem ma małe.

  • Odpowiedz
@Airbooz: To ma być argument? Walnięcie takim samym nudnym już dawno tekstem jak 99% trolli na wykopie?

Równie to mocne jak podniecanie się ,,50 twarzy Greya'' tylko dlatego, że większość się tym podnieca ;p
  • Odpowiedz
@Nevardus: Kobieta dla mnie musi mieć trochę kobiecości (pupy, piersi). Kobieta prawej to taki trochę typ diewczynki takiej lolitki a nie kobiety.

Myślę że w wielu przypadkach osoby wypowiadające się mówią o szczupłych kobietach tylko dlatego... bo tak samo mówią inni.

A z doświadczenia widzę, że w nocy przyjemniej jest się przytulić do pełniejszego biustu i pełniejszej pupy. To są miękkości i krągłości które podkreślają kobiecość i sprawiają że jest przyjemniej.
veltor - @Nevardus: Kobieta dla mnie musi mieć trochę kobiecości (pupy, piersi). Kobi...

źródło: comment_SDJGHbWBsruPnxNFIBV9PV5qXH4Qrzjx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz