Wpis z mikrobloga

Mireczki, szukam jakiegoś wina, ew. Innego alkoholu (ale słabszego niż wóda) który będzie dobry do napicia się z #rozowepasek. Najlepiej z jakiegoś dyskontu, nie drogie a dobre, pobudzające. Co możecie polecić koneserzy?

  • 38
  • Odpowiedz
@DefektMuzgo: W Biedronce za 13 zł jest świetne włoskie białe wino Orvieto.
Protip: z różowym pij białe albo różowe wina, bo czerwone barwią zęby na czarno, więc będzie się czuła niekomfortowo. Białe wino koniecznie musi być schłodzone. Możesz też zrobić szprycer - do wina wrzucić plaster pomarańczy, lód i wlej trochę gazowanej wody mineralnej. #niemazaco
  • Odpowiedz
  • 0
@ma4cin1101: barmański, równie dobrze może kupić amarene lub zgrzewke tyskiego. Szukam czegoś nie drogiego, dobrego jak dla dziewczyny i oryginalnego, a nie czegoś co pije się na co drugiej imprezie bo łatwo wchodzi dx
  • Odpowiedz
@DefektMuzgo: a to nie pomogę, ale opowiem Ci że jak kiedyś robiłem szpryce jak to już ktoś wspomniał i doprawiałem ją solą, to jeden różowy pasek z wielkim zaciekawieniem patrzył na mnie jak na #!$%@? konesera mimo że piłem wino za 15 pln...;D
Może malibu? Wchodzi, nie jest na każdej imprezie, fortuny nie kosztuje a i chyba da się zrobić samemu:P
  • Odpowiedz
@DefektMuzgo: Może Sznaps (moja kobieta bardzo lubi, ja zresztą też nie pogardzę) albo jakiś likier (kawowy widziałem w lidlu i chyba jakiś bananowy był), w biedrze ostatnio sporo smakowych zrobili
  • Odpowiedz