Wpis z mikrobloga

BOCIANY, CZAICIE?

Bociany to są ptaki #!$%@?. Co roku lecą sobie z zalepionej dechami polski w #!$%@? - do Afryki. A potem przylatują jakby nigdy nic w to samo miejsce, kiedy tylko zrobi się trochę cieplej.

Bociany mają kompletnie #!$%@? na wszystko. Machną sobie gniazdko na słupie, SIEMA, JESTEM BOCIAN, WSZYSCY MNIE KOCHACIE, BO JESTEM TAKI ZAJEBIŚCIE ŁADNY. Nikt mu gniazda nie ruszy, żaden #!$%@?, bo zaraz go lokalna społeczność zlinczuje. O TY KARGULCU, NISZCZYSZ BOĆKOWI GNIAZDO, DZIADZIE POSRANY, PRUCHWO KULAWA.

Bocianom nic nie zagraża. Są zajebiste. Inne ptactwo może jedynie kąpać się w blasku ich zajebistości.

BYLE BOCIAN JEST MNIEJSZYM PRZEGRYWEM OD CIEBIE. Bocian #!$%@? widział w życiu więcej niż Ty i się tym nie chwali na fejsbuku. Nie ma żadnych #!$%@? zdjęć "ooo, patrz jak LECĘ #!$%@?, czaisz, LECĘ do afryki, ale widoki, uuu zapiera dech w płuckach". Nie ma, bo jest tak zajebisty, że ich nie potrzebuje. Ani zdjęć, ani facebooka. Bociany nic nie potrzebują. A ty co, nawet z domu nie wyjdziesz. #!$%@?.

#takaprawda #bociany ##!$%@? #wiosna
krejdd - BOCIANY, CZAICIE?

Bociany to są ptaki #!$%@?. Co roku lecą sobie z zalepi...

źródło: comment_cCBUsn1B2puUpzIEalj99RzocSITp2JT.jpg

Pobierz
  • 1