Wpis z mikrobloga

To co, jakaś analiza na szybko? xD

Dignitas vs Kaczki
Powiedzmy że Wilki z Kopęhagi wezmą to łatwo, nie do 5ciu ale myślę że nie będzie większych problemów.
Procenty na lounge są #!$%@? bo ludzie myślą że Dignitas to Dignitas z dev1cem i całą resztą ekipy :)
IMO 70-30 dla Dignitas, ale że CW z tego co pamiętam miało choke straszne to nie wiem czy warto stawiać dom w hipotekę.. Co najwyżej samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I cóż - kaczki są w tym momencie ze statystykami 1W-4L także... nie polecam - Dignitas albo skip

TSM vs Orbit
TSM(old Digi) jest teamem który rozwalał każdego kogo spotkał na ich drodze - to jest BO3, także upset nie powinien się zjawić.
Tutaj polecam hipoteka i żona z synem na TSM - jeśli macie czym, bo jak nie macie to chyba nie warto dla 0,30$ wygranej stawiać majątku.

Dwa mecze ESC vs Property
Spore ryzyko, polecam rzucić monetą,
ESC dość #!$%@? na inferno(co pokazuje mecz 0-16 z NaVi na OFICJALNYM meczu) także tutaj raczej 60/40 dla Property, natomiast moim zdaniem nuke z takim przeciwnikiem będzie dosyć łatwo wzięte przez naszych rodaków.
Pamiętajcie że ESC potrafi mieć tak niestabilne wyniki podczas swoich gier że nie wiem czy chcecie znowu wchodzić na FB żeby spamować innocentowi że jest #!$%@?ą i sprzedał mecz za skurki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Także tutaj raczej
Inferno - Property - chociaż upset izrael bo może akurat ESC się podszkoliło(coś mało prawdopodobne).
Nuke - ESC - całkiem ładnie im ostatnio szło i mam nadzieję, że ten poziom utrzymają.

Titan vs Envy
Ostatnio #!$%@? im idzie po tej przerwie świątecznej, gdyby ta gra była w systemie BO1 to jednak Titan... ale że to BO3 to nie wydaje mi się, że kenny da radę rozwalić pięciu przeciwników.
Titan może wziąć sobie jedną mapę, ale moim zdaniem tak czy inaczej skończy się to 2-1.
Polecam postawić tylko dwa telewizory, chyba że lubicie ryzyko i szczypanie w tyłku po przegranej to dwóch synów.

I ostatni mecz:
skillz vs myXMG
No i tutaj jest zagwozdka, czuję w moczu że jednak skillz będzie w stanie to wygrać, nie mają dużego ogarnięcia na scenie światowej(ale to raczej w tym momencie nie ważne) ale myślę że to dobry underdog na dzisiaj.
Wczoraj skillz grało sobie jakiś turniej:
http://play.eslgaming.com/counterstrike/csgo/csgo/major/go4csgo-europe/cup-133/rankings/
Gdzie #!$%@? wszystkich oprócz TBA(czyli mixteam białego z VP) i skończyli na drugim miejscu - czyli IMO forma jest.
myXMG miało zmiany w składzie, nie wiem jak teraz sobie radzą. Wcześniej był to team DRUCKWELLE no i trochę na HLTV patrząc nie szło im za dobrze, ale teraz podobno wzięli otrzymanie sponsora na serio i chyba chcą coś pokazać.
IMO small na skillz... nie wiem, rzućcie monetą czy coś.
Ogólnie polecam zrobić jeszcze research samemu - jakbyście na coś ciekawego wpadli to dajcie znać.
I podzielcie się oczywiście spostrzeżeniami co i jak.

PS. przepraszam za przerwę na #latweskurki ale byłem nad morzem za hajs z lounge xD

może jeszcze @znudzonylewak ma jakieś przemyślenia? ostatnio w tym tagu coś wrzucał :P
#csgolounge #latweskurki
  • 17
@znudzonylewak: a coś na temat tego skillz może wiesz? Bo tak dosyć niepewnie się czuję w tym temacie, a że lubię ryzyko to pewnie na nich coś postawię. Wieczorem i tak idę na wódkę to najwyżej będę zapijał przegraną :P