Wpis z mikrobloga

  • 746
Dobra mirki.. Jestem z #rozowypasek w klinice brestcancer (leczenie raka p----i). #rozowypasek ma dziś operacje i cała się trzęsie. Zaczęło się od tego ze jak się bzykalismy to wymacalem coś na cycku. Na kopniakach wywaliłem ja z domu do kliniki i pilnowalem, żeby po drodze nie poszła do koleżanki zamiast na badanie (#rozowypasek strasznie nerwowy i strachliwy). Okazało się ze to co wymacalem to jest nic. Ale przy okazji zbadali jej drugiego cycka i tam coś znaleźli. Teraz siedzę w poczekalni i czekam z #rozowypasek na zabieg. Trzymajcie kciuki za to, żebym wytrzymał psychicznie strach #rozowypasek. Przy okazji polecam wam macac swoje #rozowypasek i bezwzględnie traktować jak coś wymacacie. Żadne usprawiedliwienia, że to tylko coś małego i zniknie. Za wszarz i do mammografi.
#zdrowie #logikarozowychpaskow mam nadzieje ze #wygryw #rak
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@muchabzz: kolego, ale może opisz jakie to wrażenia "dotykowe" są bo w sumie jak człowiek sie nie zna, to może pominie.

Jest to coś z gatunku "od razu wiesz że jest coś nie tak", czy da się to pominąć ?
  • Odpowiedz
  • 8
@Hadzi: wiesz co.. U mnie to było trochę dziwnie. Najpierw poczułem po prostu zgrubienia wokół sutka. Było dużo twardsze niż wszystko dookoła. Nienaturalnie twarde. Było spore i moja pierwsza myśl, to zatkane przewody te id mleka (nie wiem jak to się nazywa). Ale profilaktycznie kazałem jej iść do lekarza. Jak coś zaczęła mi smucic, że czasu nie ma, że daleko do przychodni.. To były krótkie żołnierskie słowa.. Po wizycie u
  • Odpowiedz
  • 57
Tomcio wymacalem to było twarde. Ale tak jak wspomniałem wcześniej, lekarz stwierdził, że to jest zaczopowane ujście przewodów tych od mleka i samo zniknie. Natomiast przy okazji badania tej p----i zbadali jej drugą i tam znaleźli coś czego ręką byś nie wymacal w tym stadium (ok 2.5 cm). Wymacalbys jakby miało dużo więcej ale wtedy to już różnie mogło by być. Mieliśmy farta ze tak szybko. Zasady znasz. Im szybciej tym lepiej
  • Odpowiedz