Wpis z mikrobloga

#miband

Mam pytanie: czy da się jakoś zwiększyć liczbę wibracji w alarmie? Bo 5 takich brzdęknięć na pewno mnie nie obudzi. ;)

I jeszcze jedno: jak wam zlicza kroki? W miarę precyzyjnie?
  • 6
  • Odpowiedz
@majlo1985: to jest 5 co 5 minut przez 30 minut ;>

I to ma tak właściwie cię rozbudzić, a nie obudzić. Działa idealnie w połaczeniu ze zwykłym budzikiem. Jak wstajesz to nie ma efektu "co się dzieje?", tylko po prostu wstajesz i wyłączasz budzik ;]
  • Odpowiedz
  • 0
@Lanc: tylko coś mi się wydaje, że jeśli ustawię tez zwykły budzik, to i tak będzie efekt "co się dzieje", bo te wibracje są naprawdę słabe.
  • Odpowiedz
  • 3
@majlo1985: korzystam od 2 miesięcy i budzi mi się lepiej. Sprawdź najpierw, a potem płacz ;)

Dodatkowo możesz dodać aplikację budzika do notyfikacji i ustawić na tym 9 wibracji. I potem w telefonie ustawić np 5 budzików co minutę bez dźwięku. Wtedy opaska w 5 minut ci zawibruje 45 razy.
  • Odpowiedz
Mi jakoś to wibrowalo o tej o której ustawiłem i co 10minut jak ignorowalem te wibracje, poranna toaletę o 7 zaliczylo do lekkiego snu, może to i lepiej bo to w końcu 3min k wracam spać.. Kroki liczy dobrze jak specjalnie nie macham ręką ;D
Ogólnie spoko, jak będzie sensowny watch od xiaomi to może się skuszę bo te Smart watche/bandy maja sens ;p
  • Odpowiedz