Wpis z mikrobloga

Mireczki, przychodzi czasami taki moment, że sam nie wiem, co właśnie testuję. Otóż, dostałem dzisiaj (podobno jako jeden z pierwszych w PL) słuchawki. Po zapowiedziach producenta myślałem, że to takie zwykłe portable, ot mają dziwny kształt i tyle. Jednak po rozpakowaniu paczki nie wiedziałem czy przypadkiem kurier nie dostarczył mi jakiegoś wojskowego prototypu. Autentycznie, wyglądają jakby projektował je predator. Do tego są strasznie ogromne, mają więcej elektroniki, niż nowy Maybach, a do tego grają głośno z najsłabszego odtwarzacza na rynku - Nova N1. Na 3/5 skali głośności...

A nazywają się Blue MO-FI. Reszta fotek pod spodem.

#technologia #audioboners #audio #sluchawki
Pobierz
źródło: comment_gdNcFbktohrUAPMNtx0Gl4EfOW8KYoAm.jpg
  • 17
@Piotr-muwi-rze: W sumie, to nic. Ot, po prostu umieć załatwić to, co się chce i wiedzieć u kogo. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Ojezu: Wydaje się być śmiesznie niska - tylko 1399zł, czyli tyle, co Denony AH-MM300. NO-FI brzmienie mają super, muszę sobie tylko jeszcze załatwić jakieś porównanie, bo Denki to nie ta klasa.
@Ojezu: No nie wiem czy tak drogo, moim zdaniem konkurentami dla nich są właśnie Denony D600 i w sumie nawet D7100. Sennheiser na pewno nie, bo to otwarte/półotwarte słuchafony. Beyerdynamic może, postaram się sprawdzić.

@chilling: Piszę na blogu (nie swoim), mam nawet w profilu podany link. Dla mnie nie jest trudno załatwić takie słuchawki, bo mamy całkiem niezłe statystyki (500k wyświetleń, 200k UU na miesiąc, a istniejemy od roku), ale
@chilling: Da się, jak prowadzisz własnego bloga i osiągasz takie statystyki. Dla mnie, to jest tylko taki dodatek, że mogę sobie coś fajnego potestować. Mam z tego profity jakieś tam, ale to nie jest nic poważnego. Zresztą, ja dopiero się uczę i nie wiążę z tym swojej przyszłości. Na studia chcę wyjechać do USA ew. ekonomia na Koźmińskim, także piszę tylko dlatego, że to lubię. :) Mogę to co prawda jakoś