Wpis z mikrobloga

@FLo_: Nie wiem do czego pijesz i dlaczego spamujesz pod moim tagiem, pod którym pojawia się mój autorski content i analizy meczów, a nie okrzyki radości fanbojów którzy obstawili swoje iście milionowe skiny w meczu z teamem który swojego czasu przegrywał z takimi tytanami gejmingu jak Bravado, iNation czy nawet TEAM ALSEN (znani również jako Ziomki, lub funfle Żarskiego)
  • Odpowiedz
@znudzonylewak: sory troche mnie poniosło, jestem zły na siebie że zabardzo sie z tb zgodziłem jeśli chodzi o analize VP. Nie twoja wina ze CW przegrało , jeszcze raz sry
  • Odpowiedz
@FLo_: Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. Analiza z dzisiaj jest tutaj. Gdzie jest wpisany mecz VP vs CW? Został dopisany 2 godziny przed rozpoczęciem do HLTV i CSGOLandż, także weź się ejże. W tej analizie go nie ma. Do budy.
  • Odpowiedz
@FLo_: Brawo, nadal zachowujesz się jak mentalna zielonka, gdzie wysłać ci gryzak i smoczek?
To że Virtusy ugrały team zamykający tier 2 nie oznacza że nagle są wspaniali, poczekaj aż będą grać z dużymi chłopcami, wtedy możesz na nich obstawiać swoje szekle.
  • Odpowiedz
dobra kozaku :) ... wołam o kulturę (wcale cie nie atakuje). Virtusi pokazali dziś klasę, Dania nie miała szans. Nie zgadzam się z Tobą jeśli chodzi o tą analizę, a chodzi mi tylko o to że jest zbyt przesadzona. I to tyle, niema co zamieniać się w gimnazjalistę-napinacza... peace. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@FLo_:

Tauntujesz typa pod jego tagiem

Zostajesz rozpoznany jako typowy fanboj-polak Virtusów

Nie masz argumentów

Uciekasz z rozmowy którą sam rozpocząłeś mówiąc że nie jesteś napinaczem/

No elo. Zawolałbym ludzi spod lewackiej logiki, ale i tak wydaję się być bardziej interesująca niż to co tutaj zrobiłeś. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
nawet nie wiesz jak bardzo mi to wszystko jedno.

czyżby? Wymieniliśmy się zdaniami, ty masz inne zdanie ja inne. Przez internet trudno jest(w kulturalny sposób) dojść do jakiego kolwiek porozumienia w sprzecznej sprawie. Możesz to nazywać jak chcesz ucieczką, nie jestem jednak typowym polakiem który musi za wszelką cenę postawić na swoim, mieć ostatnie zdanie. Acha, może i potrafisz analizować mecze, ale ludzi zdecydowanie nie, to że nie zgadzam się z charakterystyką
  • Odpowiedz
@FLo_: Bardzo się ciesze twoim szczęściem, że VP jest głównym twoim żródłem zarobku (hej, ja na finałach ESEA zarobiłem na nich 450 value ( ) ) Tyle że widzisz małpko, dalej porównujesz Virtusów to teamów niskiego drugiego tieru a nawet trzeciego, gdzie oczekiwania i mnogość lig w których grają wskazywałoby raczej na ściganie się z najlepszymi.
Ludzi analizować nie muszę, sami to robią, wystarczy uderzyć
  • Odpowiedz
@znudzonylewak: uważnie przeanalizuj mój ostatni post może ci pomoże zrozumieć Ci że w twoim życiu będą osoby które po prostu nie będą się z Tobą zgadzały. Pozdrawiam. :)
  • Odpowiedz