Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie. Mógłby ktoś dla mnie wycenić pewien projekt? Nie krzyczcie za język jakiego używam- nie znam się na tym.
Wykonanie programu, który:
-Jest nieinstalowalny-po kliknięciu w jego ikonkę otwiera się okno programu
-Który nie pełni żadnych funkcji(prawie)
-Jego funkcjami są 2-3 przyciski i ukazywanie w oknie aplikacji pewnych ciągów liczb/cyfr co kilka sekund.

Nie wiem czy zrozumieliście o co mi chodzi, więc wrzucam w załączniku grafikę jak to ma wyglądać, choć pełnić całkiem inną funkcję.
Ile może zająć robota takiej aplikakcji/ przerobienie innej?Oraz jaka jest cena takiego programiku...

#programowanie
RemusLo - Mam takie pytanie. Mógłby ktoś dla mnie wycenić pewien projekt? Nie krzyczc...

źródło: comment_0KWaU1sE5AFiDIE699ZMUzzR2PExU2WU.jpg

Pobierz
  • 34
@RemusLo: Poza tym nie wiem czy wiesz, ale łamanie zabezpieczeń na nośnikach danych (płytach cd z grami w tym przypadku) jest nielegalne. A co do generowania kluczy to wcale nie jest to takie proste jak się wydaje, trzeba mieć dość dużą wiedzę z dziedziny Kryptografii i testów penetracyjnych (żeby nie powiedzieć Hackingu), żeby poznać algorytm generowania kluczy :D.
@RemusLo: W C++ z Qt to z 15 minut roboty, tak samo jak w C#, ale appka z bibliotekami będzie waƶyła ~30 mb (Qt to taki .NET Framework, tylko sam się nie instaluje z windowsem)
@KrzaQ2: Mogę zmienić dewizę. Chodzi mi o to,zeby to było proste i szybkie do zrobienia, no i tanie... Potrzebuję to tylko do testów, więc nie musi być jakoś szczególnie piękne.