Wpis z mikrobloga

@githus: no proszę (ʘʘ) czy może bardziej warto ps3 fat(juz raczej nie ma nowych) ze wsteczna kompatybilnością? Normalnie wcale bym sie nie zastanawiał i grał na emulatorze ps2 ale geforce 650M nie daje rady utrzymać stałych fpsow :/
  • Odpowiedz
@Race06: Nad fatem baaardzo bym się zastanowił. Te modele mają już swoje lata i podobno występują problemy z pastą termoprzewodzącą co skutkuje przegrzewaniem się sprzętu.
Bierz używane #ps2, wgraj Free Mc Boota i streamuj gry z dysku komputera. PS2 oprócz lasera jest praktycznie niezniszczalna.
  • Odpowiedz
@Race06: Kup ps3 z cfw, emuluje psx/ps2/psp. Wyjdzie ci okolo 600 za konsole, a biblioteka gier i mozliwosci ogromne. Konsole slim z mozliwym jailbreakiem byly produkowane do grudnia 2010, wiec jest szansa na 4 letnia sztuke.
  • Odpowiedz
@Pacjent: no zastanowię sie nad tym ps3 z cfw. Byłem kiedyś posiadaczem chlebaka nieprzerabianego, ale sprzedałem na rzecz ps4 xD Teraz warunki finansowe pozwalają na ponowne kupienie, ale czy np nie dostanę bana na psn poprzez granie przez multiplayer na cfw? Kiedyś chciałem kupić cobre ode ale zobaczyłem cenę + konieczność lutowania tego napędu to od razu zrezygnowałem. słyszałem ze cobra ode jest cięższa do wykrycia przez Sony niż custom firmware
  • Odpowiedz
@Race06: Z tego co sie orientuje funkcjonalnosc cobra ode jest juz zaimplementowa w cfw i nie potrzeba dodatkowego dongla. Zas jesli chodzi o multi, to jest roznie i to kwestia bardziej szczescia, chociaz sa tam jakies ekstra sposoby, ktore zmniejszaja ryzyko bana. Na pewno nie ryzykowalbym z kontem, na ktorym sa gry z psn, ale nie sledze tematu, bo od wiosny gram bardzo malo i tylko single.
  • Odpowiedz
@Pacjent: a jeśli np kupiłbym pare gierek w pudełku z ps1 i ps2 i chciałbym je włożyć do napędu z ps3 slim (oczywsiscie przerobionego), to poszłyby? Czy trzeba zgrywać na pendrive/dysk twardy?
  • Odpowiedz
@Race06: Gry z ps2 beda dzialac z plyty, ps1 tez powinny, nie wiem tylko jak jest z tymi nowszymi menadzerami, bo kiedys trzeba bylo dogrywac jeszcze jakies pliki, moze teraz sie po prostu wsadza i smiga.
  • Odpowiedz