Wpis z mikrobloga

Myślałem o drugiej kadencji, a nawet byłem pewny .Zrealizowałem połowę swoich zamysłów .Resztę zostawiłem na drugą kadencję .Dlatego jestem nie spełnionym , nie zrealizowanym .Polska by inaczej dziś wyglądała . Gdyby ktoś z zachodu w mojej obecności zaproponował na przykład takie warunki wejścia Polski do NATO czy UNII musiałby szybko uciekać od stołu . Ja miałem argumenty , ja byłem ku zaskoczeniu Zachodu zwycięzcą .Szkoda , ale to Wasza zasługa i Wasze podziękowanie za doprowadzenia do zwycięstwa .Wybraliście SLD i Kwaśniewskiego i to na dwie kadencje .Tym ruchem zniszczyliście w dużym stopniu Wielkie Zwycięstwo . Uroki demokracji . #polityka
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lechwalesa: Można gdybać nad tym co by było gdyby, ale niestety nie da się cofnąć w czasie i naprawić wszystkie błędy. Tamtych lat nawet nie pamiętam, bo miałem raptem kilka lat. Także Panie Prezydencie moje pytanie brzmi: co Pana zdaniem trzeba koniecznie zmienić, aby przywrócić Polskę na właściwy tor żeby zamiast równi pochyłej był znaczny postęp i jak Pan widziałby wprowadzenie tych zmian, reform?

Pozdrawiam
  • Odpowiedz