Wpis z mikrobloga

Na dziś wystarczy , może jeszcze kiedyś , jak będzie Was interesowało , a mam jeszcze trochę różnego materiału . Obowiązkiem moim jest przekazać jako uczestnik i świadek prawdziwe fakty i zachowania tamtego czasu . Pozdrawiam dziękuję .Lech Wałęsa
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To kolejne niepokorne pokolenia nigdy nie pozwoliły by nas całkowicie zdeptan


@PanBardzoWilk: Nie masz racji upadek ZSRR byl kwestia czasu. ZSRR byl gospodarcza ruina, tylko ci wcisli nam bajke, ze oni to opozycja i ze komune obalili, a tak naprawde powsadzali patologie na stolki, i teraz jest afera goni afere korupcja w panstwie nie do ogarniecia. A jego medialni kumple go wybiela. Na prawde trzeba nienawidzic tego kraju zeby cos
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Bic #!$%@? i zlodzieji Panie prezydencie. Brakowalo wam odwagi aby przeprowadzic "czystki" i powywalac slugusow obcego systemu od sedziow na komendantach konczac. Oraz osadzic i skazac kazdego - bez wyjatku.

  • Odpowiedz
@Handy: Odwagi to brakowało Tobie i podobnym .A Ja mogłem więcej i mądrzej z kim ,a jak , a co .To było zwycięstwo ,ale wszędzie pusto ,pusta zadłużona kasa ale Wy poszliście do domu i czekaliście i żle wybieraliście i żądaliście i strajkowaliście podpuszczanie przez agentów i komuchów Takie były realia i taki koszt zwycięstwa .
  • Odpowiedz
@lechwalesa: Bardzo znamienne w Pana wypowiedziach jest, że winni są wszyscy tylko nie Pan, Panie Prezydencie. Pan by zrobił wszystko gdyby tylko nie wszyscy dookoła "tacy jak ja". Nie potrafię uwierzyć, że obalenie rządu było tak konieczne, niezbędne i naglące akurat w momencie kiedy istniała szansa na odcięcie się od komunistycznej przeszłości.
  • Odpowiedz