Wpis z mikrobloga

@aro84: aktualnie korzystam z Play Fresh... 1rok wazności konta, po doładowaniu za 30zł darmowe sms i rozmowy w play, tylko pakiet internetu by się przydał - dodam, że nie płace za te darmowe sms i rozmowy, to jest taki bonus za doładowanie - przy 30zł - miesiąc, przy 5zł tydzień
  • Odpowiedz
@wzr1one: no to w MV za 29zł masz tę kasę do wykorzystania na dzwonienie za 0,19gr, za darmo do play i MV, nielimitowane smsy i 4gb neta. Niewykorzystany net przechodzi na następny miesiąc
  • Odpowiedz
@Mietu: czekam w takim razie, jeżeli tak... to przechodze bez wahania :D Pytanie tylko czy jak przeniose numer, to bede mógł w tym samym czasie korzystać jeszcze z play'a?

No i jak z zasięgiem?
  • Odpowiedz
  • 0
@wzr1one: na sto procent można z Play dzwonić za free do #mobilevikings potwierdzam

Jeżeli się mylę z ofertą Play Fresh to mnie popraw:
Play Fresh 30 zł / miesięcznie:
- rok ważności konta
- darmowe smsy do wszystkich sieci
- darmowe rozmowy w Play
- 30 zł do wykorzystania na pakiety interentowe i rozmowy 0,29zł/min

Mobile Vikings 29 zł / miesięcznie:
- rok ważności konta
- darmowe smsy do wszystkich sieci
  • Odpowiedz
  • 0
@wzr1one: #mobilevikings ma zasięg Play bo to ich sieć macierzysta i dodatkowo T-Mobile. W zasięgu Play masz LTE. Będziesz mógł korzystać, sam z Play przenosiłem, po północy zrobili przeniesienie
  • Odpowiedz
  • 0
@wzr1one: nie, do tego czasu play nic nie wie o przeniesieniu, #mobilevikings składa dyspozycję do play jak dostanie komplet dokumentów, do północy będziesz w play a między północą a 3 rano u Vikingów. O wszystkich terminach będziesz na bieżąco informowany mailowo
  • Odpowiedz
@wzr1one: Widzę, że się spóźniłem z poradą. Mnie przekonała przejrzystość oferty i paczka internetu przechodząca na kolejny miesiąc. Jak na razie wybrałem pakiet 19 zł. Będę obserwował koszty, najwyżej przejdę na 29 zł.
  • Odpowiedz