Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, #dziendobry chcę sobie kupić jakiś wypaśny smartfonik, a nie jestem kompletnie na czasie, ostatnio szukałam 2,5 roku temu i teraz kompletnie nie wiem czego szukać ;(. Polecicie coś co jest dostępne w abonamentach naszym rodzimych firm telekomunikacyjnych i nie wali za bardzo po kieszeni? W sumie to nie jestem jakimś wytrawnym użytkownikiem, byle za bardzo się nie wieszało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony #abonament #bojowkaandroid #bojowkawindowsphone
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JestemMisiem: Wypasne smartfoniki w niskich i srednich abonamentach kosztuja krocie. Lepiej bedzie jesli zdecydujesz sie na oferte z sama karta sim, a telefon kupisz za gotowke, ewentualnie na raty, na okres kredytowania 12 miesiecy, co nie bedzie az tak bolesne jak kupienie go za gotowke. Nawet zamiast abonamentu mozesz wybrac prepaid, ktory nie zwiaze cie z operatorem i w kazdej chwili bedziesz mogla zrezygnowac, a dzieki pakietom uzyskasz te same
  • Odpowiedz
@Pacjent: Dzięki za odpowiedź, sprawa nie jest tak oczywista bo abonament funduje mi jeszcze mama, a jak dwa lata temu proponowałam jej telefon na raty, to wolała przepłacić na abonamencie ;). Jej sprawa...
  • Odpowiedz
@venomik: Myślę że ekran nie może być zbyt duży, korzystam z Tapatalka, Facebooka, Transportoida, Wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°), przeglądarki. Nie robię zdjęć, korzystam czasem z nawigacji ale głównie chciałabym żeby telefon za bardzo się nie wieszał...

@PonuryWonsz: O LG słyszałam raczej niepochlebne opinie, jak dla mnie odpada

@kowalale: myślę nad nim bo mój niebieski też go mi poleca ʕ
  • Odpowiedz